Akbank yatırımcı

KrediKazan'dan Bilgi / 3.7.2012 KrediKazan-Facebook KrediKazan-Twitter KrediKazan-FriendFeed KrediKazan-Google KrediKazan-Google Buzz
Akbank yatırımcı

Akbank yatırımlarınızı değerlendirmeye devam ediyor. Akbank yatırımcı ile sizde yatırımlarınızın profesyonel ellerde nasıl hayat bulduğunu görebilirisiniz.

Akbank yatırımcı borsa da dahil olmak üzere bir çok yatırım aracı için size daha fazla kazandıracak ipuçlarını ve anlık verileri iletir. Akbank yatırımcı hesabı açtırmak için size en yakın Akbank şubesini ziyaret edebilir yada Akbank internet şubesi kullanıyorsanız online olarak işleminizi kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. Akbank yatırım fonları ile 2012 yılının en çok kazandıran bankalarından biri olma başarısını gösterirken Akbank yatırımcı ile profesyonel hizmet kalitesini sizlerin kullanımına sunmaktadır. Akbank yatırımcı üzerinden ayrıca Akbank VOB sanal yarışma için katılımda da bulunabilirsiniz. Akbank yatırımcı sitesi ile yatırım fikirleri başlığı altında farklı koşullar için farklı yatırım türlerine ait tavsiyelerden de yararlanabilirsiniz.  Akbank yatırımcı size haber, yorum, haftalık finans bülteni, Üfe – Tüfe verileri, mevduat – repo, hisse detay, temel analiz, Takasbank verileri gibi yatırım yaparken yararlanabileceğiniz sonsuz bir kaynak sunuyor. Üstelik Akbank yatırım hesabı olmayan kişiler de Akbank yatırımcı hizmetinden yararlanabiliyor.

Bütçenizi planlayıp, gelir ve giderlerinizi kontrol altında tutabileceğiniz online kişisel muhasebe programı ParaBilir'e yıllık üyelik ücreti sadece 9,90 TL. Ayda 1 TL'den, günde 3 kuruştan daha az. Üye olmak için tıklayın.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer yazılar

Akbank kredi başvuru sonucu

Akbank kredi başvurusu sonucu başvuruda bulunduğunuz kredi kanalı, başvuruda bulunduğunuz kredi türü ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekle beraber en geç bir sonraki iş gününde verilmektedir.

 

Akbank kredi hesaplama

Akbank kredi hesaplama işlemi Akbank konut kredisi, Akbank ihtiyaç kredisi ve Akbank taşıt kredisi için kullanabileceğiniz bir hizmettir.

Büyük Kırmızı Ev

Büyük Kırmızı Ev Akbank tarafından geliştirilen konut kredisi sistemidir. Akbank Büyük Kırmızı Ev kampanyası ile konut kredisi kullanmak isteyen kişilere farklı avantajlar sunmaktadır.

Özellikle de Akbank anlaşmalı konut projeleri ile ev sahibi olmayı tercih eden müşterilerine çok daha uzun geri ödeme vadeleri ve düşük kredi faiz oranları sunmaktadır.

Tasarruf yapmayı bre Hasan oyun mu sandın?

ING Bank’ın Türkiye’nin Tasarruf Eğilimleri Araştırması kapsamında ilan ettiği sonuçlar üzerinden devam…

Sıkça Sorulan Sorular

KrediKazan nedir ?
KrediKazan'la "zamandan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan'la "paradan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan’a özel faiz oranı ne demek ?
KrediKazan güvenli midir ?
KrediKazan neden avantajlı
KrediKazan'a ücret ödemem gerekiyor mu ?
Birden fazla başvuru yapabilir miyim ?
KrediKazan kredi veriyor mu ?
Başvuru sonucumu nasıl öğrenebilirim ?
İhtiyaç kredisi nedir ?
Konut kredisi nedir ?
Değişken faizli kredinin özellikleri nelerdir?
Mortgage nedir ?
Mortgage nasıl telaffuz edilir?
Konutun en fazla ne kadarı için kredi kullanabilirim?
Erken Ödeme Cezası (Ücreti) nedir?
Refinansman nedir?