Kredi kartı ile vergi ödeme

KrediKazan'dan Bilgi / 7.7.2012 KrediKazan-Facebook KrediKazan-Twitter KrediKazan-FriendFeed KrediKazan-Google KrediKazan-Google Buzz
Kredi kartı ile vergi ödeme

Kredi kartı ile vergi ödeme kolaylığını hemen yaşayabilirisiniz. Üstelik kredi kartı ile vergi ödeme işlemi sayesinde vergi ödemelerinizi hemen yapabilir ve ödemelerini dilerseniz taksitlendirebilirsiniz.

Kredi kartı ile motorlu taşıt vergi ödeme işlemi için Gelir İdaresi Başkanlığı internet vergi dairesi üzerinden motorlu taşıt ödeme linkini seçin ve kredi kartı ile ödemeyi tıklayın. Açılan sayfada plaka numaranızı, kimlik numaranızı ve tescil tarihi alanlarını doldurun ve daha sonra açılan yeni sayfalardaki yönergeleri takip edin. Taksitle vergi borcu ödeme seçeneğini tıklayarak dilerseniz kredi kartı ile vergi ödeme işlemini taksitlendirerek yapabilirsiniz. Taksitle vergi ödeme işlemi Maliye Bakanlığı’nın vergi tahsilatı rakamını her geçen gün artırırken ayrıca vatandaşlara da ödeme kolaylığı tanımaktadır. Kredi kartı ile vergi ödeme işlemi için internet bağlantısı olan bir bilgisayarınız ve uygun limite sahip bir kredi kartınızın olması yeterli. Kredi kartı ile vergi ödeme işlemleri arasında en çok tercih edilenler kredi kartı ile gelir vergisi ödeme ve kredi kartı ile SGK ödeme işlemleridir. Ayrıca kredi kartı ile motorlu taşıtlar vergisi ödeme de en çok yapılan kredi kartı ile vergi ödeme işlemleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Bütçenizi planlayıp, gelir ve giderlerinizi kontrol altında tutabileceğiniz online kişisel muhasebe programı ParaBilir'e yıllık üyelik ücreti sadece 9,90 TL. Ayda 1 TL'den, günde 3 kuruştan daha az. Üye olmak için tıklayın.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer yazılar

Kredi/kredi kartı için Merkez Bankasının yakasını bırakalım.

Merkez Bankası, kredi talebi bankalarca kabul görmeyen, bankalarla ilişkisinde (kimin haklı kimin haksız olduğundan elbette ki bağımsız) üzülen bireylerin hem kapısını çalamadığı, hem medet umdukları devasa bir kurum.

Kredi kartı talebim olmadan banka kredi kartı gönderdi ne yapmalıyım ?

Bankalar sizin talebiniz olmadan size kredi kartı gönderemezler. Bu konuda kanun çok açık.

Kredi alırken dikkat etmemiz gerekenler

Hayaller genelde insanın başını döndürse de ayaklarımızın yere basması son derece önemli. Sizin için kredi başvurusu yaparken dikkat etmemiz gereken altın kuralları sıraladık.

Kredi Kartı

Kartlı ödeme fikri ilk kez 1887 yılında Edward Bellamy’ın “Looking Backward Or Life In The Year 2000” isimli bilim kurgu romanında ortaya atılmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

KrediKazan nedir ?
KrediKazan'la "zamandan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan'la "paradan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan’a özel faiz oranı ne demek ?
KrediKazan güvenli midir ?
KrediKazan neden avantajlı
KrediKazan'a ücret ödemem gerekiyor mu ?
Birden fazla başvuru yapabilir miyim ?
KrediKazan kredi veriyor mu ?
Başvuru sonucumu nasıl öğrenebilirim ?
İhtiyaç kredisi nedir ?
Konut kredisi nedir ?
Değişken faizli kredinin özellikleri nelerdir?
Mortgage nedir ?
Mortgage nasıl telaffuz edilir?
Konutun en fazla ne kadarı için kredi kullanabilirim?
Erken Ödeme Cezası (Ücreti) nedir?
Refinansman nedir?