Akbank kredi başvuru sonucu

KrediKazan'dan Bilgi / 11.7.2012 KrediKazan-Facebook KrediKazan-Twitter KrediKazan-FriendFeed KrediKazan-Google KrediKazan-Google Buzz
Akbank kredi başvuru sonucu

Akbank kredi başvurusu sonucu başvuruda bulunduğunuz kredi kanalı, başvuruda bulunduğunuz kredi türü ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekle beraber en geç bir sonraki iş gününde verilmektedir.

Özellikle de cep telefonlarından SMS ile kredi başvurusu gerçekleştiren kişilerin kredi sonuçları dakikalar içerisnide başvuruda bulundukları numaraya gönderilmektedir. Kredi başvurusu için kullanılan kanal bu nedenle çok önemlidir. Eğer şubeye gitmek istemiyorsanız cep telefonunuz ile de kredi başvurusunda bulunma imkanınız bulunmaktadır.

Kredi başvurusuna konu olan kredi tutarı yükseldikçe kredi onayının çıkması zaman almaktadır. Bu nedenle eğer kredi başvurusunda bulunduğunuz tutar yüksek bir meblağ ise bankaya karşı sabırlı olmanız gerekebilir. Akbank kredi başvuru sonucu bir kaç gün içinde tarafınıza bildirilmezse şubeden kredi başvurusunda bulunduysanız başvuruda bulunduğunuz şubeye, cep telefon ile başvuruda bulunduysanız ise Akbank müşteri hizmetleri sesli yanıt sistemi üzerinden kredi başvurunuzun sonucunu sorgulayabilirsiniz. Kredi başvurusu olumsuz sonuçlanan adaylardan bazılarına kredi başvuru sonucu gönderilmemektedir. Bu gibi durumlarda kendiniz başvurunuzu sorgulayarak gerekli işlemleri yaptırabilirsiniz.

Bütçenizi planlayıp, gelir ve giderlerinizi kontrol altında tutabileceğiniz online kişisel muhasebe programı ParaBilir'e yıllık üyelik ücreti sadece 9,90 TL. Ayda 1 TL'den, günde 3 kuruştan daha az. Üye olmak için tıklayın.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer yazılar

Bankacılık Tarihi

1845 yılında İstanbul'da kurulan İstanbul Bankası'na kadar bankacılık tarihine bir bakış...

Haziran 2011 TBB Raporu

Rapora göre tüketici ve konut kredileri artmaya devam ediyor.

Kara Liste nedir ?

Hep merak ederiz nedir bu "Kara Liste" diye...

Sıkça Sorulan Sorular

KrediKazan nedir ?
KrediKazan'la "zamandan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan'la "paradan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan’a özel faiz oranı ne demek ?
KrediKazan güvenli midir ?
KrediKazan neden avantajlı
KrediKazan'a ücret ödemem gerekiyor mu ?
Birden fazla başvuru yapabilir miyim ?
KrediKazan kredi veriyor mu ?
Başvuru sonucumu nasıl öğrenebilirim ?
İhtiyaç kredisi nedir ?
Konut kredisi nedir ?
Değişken faizli kredinin özellikleri nelerdir?
Mortgage nedir ?
Mortgage nasıl telaffuz edilir?
Konutun en fazla ne kadarı için kredi kullanabilirim?
Erken Ödeme Cezası (Ücreti) nedir?
Refinansman nedir?