Halk Bankası konut kredisi hesaplama

KrediKazan'dan Bilgi / 15.7.2012 KrediKazan-Facebook KrediKazan-Twitter KrediKazan-FriendFeed KrediKazan-Google KrediKazan-Google Buzz
Halk Bankası konut kredisi hesaplama

Halk Bankası konut kredisi hesaplama işlemi sayesinde satın almak istediğiniz konut için ödemeniz gereken aylık taksit tutarını ve çekebilceğinizi maksimum kredi tutarını öğrenebilirsiniz.

Halk Bankası konut kredisi uygun faiz oranları ve esnek vade aralığı ile konut almak isteyen kişilere çok cazip seçenekler sunuyor. Halk Bankası konut kredisi faiz oranları anlaşmalı konut projeleri ile çok daha düşük seviyelere çekilirken Halk Bankası konut kredisi paketleri ile de farklı ihtiyaçlara yönelik alternatif çözüm önerileri sunuluyor. Halk Bankası konut kredisi hesaplama işlemi için Halk Bankası internet sitesi üzerinde yer alan krediler alanından ulaşabileceğiniz kredi hesaplama programını kullanabilirsiniz. Konut kredisi hesaplama işlemini gerçekleştirirken en önemli kriter konut kredisi vade sayısıdır. Konut kredilerinde vade uzadıkça kredi faiz oranı da buna paralel olarak yükseliş gösterir. Bu nedenle konut kredisi başvurusu işlemini gerçekleştirirken kesinlikle kredi geri ödeme vade süresini gereksiz yere uzatmamaya dikkat edilmesi tavsiye edilmektedir. Halk Bankası konut kredisi hesaplama işlemi sonunda aylık taksit tutarını uygun bulursanız size en yakın şubeye şahsen müracaat ederek Halk Bankası konut kredisi başvurusu için işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Bütçenizi planlayıp, gelir ve giderlerinizi kontrol altında tutabileceğiniz online kişisel muhasebe programı ParaBilir'e yıllık üyelik ücreti sadece 9,90 TL. Ayda 1 TL'den, günde 3 kuruştan daha az. Üye olmak için tıklayın.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer yazılar

Garanti Bankası kredi hesaplama

Garanti Bankası müşterilerine sunmuş olduğu cazip faiz oranları, esnek vadeleri ve düşük kredi masrafları ile kredi ürünleri en çok tercih edilen özel bankalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

30 yıl vadeli konut kredisi

Şekerbank'dan ev arayanlara 30 yıl vadeyle ev kredisi imkanı

Kredi alırken dikkat etmemiz gerekenler

Hayaller genelde insanın başını döndürse de ayaklarımızın yere basması son derece önemli. Sizin için kredi başvurusu yaparken dikkat etmemiz gereken altın kuralları sıraladık.

Haziran 2011 TBB Raporu

Rapora göre tüketici ve konut kredileri artmaya devam ediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

KrediKazan nedir ?
KrediKazan'la "zamandan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan'la "paradan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan’a özel faiz oranı ne demek ?
KrediKazan güvenli midir ?
KrediKazan neden avantajlı
KrediKazan'a ücret ödemem gerekiyor mu ?
Birden fazla başvuru yapabilir miyim ?
KrediKazan kredi veriyor mu ?
Başvuru sonucumu nasıl öğrenebilirim ?
İhtiyaç kredisi nedir ?
Konut kredisi nedir ?
Değişken faizli kredinin özellikleri nelerdir?
Mortgage nedir ?
Mortgage nasıl telaffuz edilir?
Konutun en fazla ne kadarı için kredi kullanabilirim?
Erken Ödeme Cezası (Ücreti) nedir?
Refinansman nedir?