Kamu çalışanlarına kredi

KrediKazan'dan Bilgi / 18.7.2012 KrediKazan-Facebook KrediKazan-Twitter KrediKazan-FriendFeed KrediKazan-Google KrediKazan-Google Buzz
Kamu çalışanlarına kredi

Kamu çalışanlarına kredi kampanyaları tüm hızı ile sürüyor. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan kişilerin kredi ödemelerini daha sağlam bulan bankalar bu nedenle kamu çalışanlarına kredi verme konusunda daha istekli davranıyorlar.

Kamu çalışanlarına özel kredi paketleri hazırlayan bankalar kamuda çalışanlara daha düşük faizli kredi kullanma imkanı sunuyorlar. Kamu çalışanlarına özel kredi 2012 yılında da yine pek çok banka tarafından özel kredi paketleri oluşturularak gerçekleştiriliyor. Kamu çalışanları için oluşturulan kredi paketleri arasında en büyük talebi kamu çalışanlarına konut kredisi paketi görüyor. Kamu çalışanlarına ihtiyaç kredisi de yine büyük talep toplayan kredi paketleri arasında yer alıyor. Kamu çalışanlarına kredi imkanı sunan bankalar arasında Garanti Bankası, Vakıfbank, Halk Bankası, İş Bankası, İng Bank ve Yapı Kredi Bankası bulunuyor. Kamu çalışanlarına kredi kampanyası düzenleyen bankalar düşük faiz oranları ve esnek vade seçeneklerinin yanı sıra ayrıca dosya masrafsız kredi kullanım imkanı da tanıyor. 

Bütçenizi planlayıp, gelir ve giderlerinizi kontrol altında tutabileceğiniz online kişisel muhasebe programı ParaBilir'e yıllık üyelik ücreti sadece 9,90 TL. Ayda 1 TL'den, günde 3 kuruştan daha az. Üye olmak için tıklayın.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer yazılar

Akbank kredi hesaplama

Akbank kredi hesaplama işlemi Akbank konut kredisi, Akbank ihtiyaç kredisi ve Akbank taşıt kredisi için kullanabileceğiniz bir hizmettir.

Nasıl kredi alabilirim?

Nakit ihtiyacı duyan kişilerin başvurdukları ilk yöntem kredi başvurusunda bulunmaktır. Bankalar artık çok daha kolay kredi onayı verirken kullanılan kredi miktarı her geçen yıl katlanarak artmayı sürdürüyor.

Garanti Bankası kredi hesaplama

Garanti Bankası müşterilerine sunmuş olduğu cazip faiz oranları, esnek vadeleri ve düşük kredi masrafları ile kredi ürünleri en çok tercih edilen özel bankalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

En Son Garanti Reklamı Bremen Mızıkacıları

"Garantisiz Kimse Kalmasın Bizce" sloganıyla en son Garanti Reklamı

Sıkça Sorulan Sorular

KrediKazan nedir ?
KrediKazan'la "zamandan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan'la "paradan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan’a özel faiz oranı ne demek ?
KrediKazan güvenli midir ?
KrediKazan neden avantajlı
KrediKazan'a ücret ödemem gerekiyor mu ?
Birden fazla başvuru yapabilir miyim ?
KrediKazan kredi veriyor mu ?
Başvuru sonucumu nasıl öğrenebilirim ?
İhtiyaç kredisi nedir ?
Konut kredisi nedir ?
Değişken faizli kredinin özellikleri nelerdir?
Mortgage nedir ?
Mortgage nasıl telaffuz edilir?
Konutun en fazla ne kadarı için kredi kullanabilirim?
Erken Ödeme Cezası (Ücreti) nedir?
Refinansman nedir?