Kredi kartı başvurusu

KrediKazan'dan Bilgi / 25.7.2012 KrediKazan-Facebook KrediKazan-Twitter KrediKazan-FriendFeed KrediKazan-Google KrediKazan-Google Buzz
Kredi kartı başvurusu

Kredi kartı başvurusu için bankaların aradıkları en önemli nitelik belgelenebilir aylık gelire sahip olmanızdır. Bu niteliğe sahip olan kişilere bankalar çok kolay şekilde kredi kartı vermektedirler.

Kredi kartı başvurusu için 18 yaş altı kişilerde ailelerinin onay belgesi aranır. Üniversite öğrencileri için birçok banka ek kart ve aile izni ile kredi kartı kullanımına izin vermektedir. Ev hanımlarına kredi kartı veren banka ne yazık ki bulunmamaktadır. Bunun en önemli nedeni ev hanımlarının düzenli ek gelirlerinin bulunmamasıdır. Kredi kartı başvurusu için pek çok banka artık kimlik belgesini yeterli bulurken ayrıca gelir belgesi ve ikametgah belgesi isteme hakkına da sahiptir. İnternetten kredi kartı başvurusu da bir başka yöntemdir. Bu yöntem ile kredi kartı almak istediğiniz banka internet sitesini ziyaret ederek kredi kartı başvuru işleminizi tamamlamanız yeterli olacaktır. Ayrıca dilerseniz cep telefonundan kredi kartı başvurusu işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için kredi kartı talep etmek istediğiniz bankanın belirlemiş olduğu cep telefonu numarasına T.C. kimlik numaranızı yollamak.

Bütçenizi planlayıp, gelir ve giderlerinizi kontrol altında tutabileceğiniz online kişisel muhasebe programı ParaBilir'e yıllık üyelik ücreti sadece 9,90 TL. Ayda 1 TL'den, günde 3 kuruştan daha az. Üye olmak için tıklayın.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer yazılar

Axess limit artırma

Ülkemizde kullanılan kredi kartları arasında en çok tercih edilenlerden biri olan Axess kredi kartı kullanıcılarına pek çok avantaj sunmaktadır. Axess kredi kartı kartı chip para uygulaması sayesinde harcadıkça kazanmanızı sağlarken ayrıca düzenlediği kampanyalar ile de taksitli alışveriş imkanı sunmaktadır.

Kredi kartının son kullanma tarihi

Her ürünün olduğu gibi kredi kartlarının da son kullanma tarihleri bulunmaktadır. Peki kredi kartının son kullanma tarihi nerede yazar?  Her kredi kartının son kullanma tarihi kredi kartının ön yüzünde kredi kartı numarası hanesinin altında ay ve yıl (yılın son iki hanesi şeklinde) olarak yazılmaktadır. Kredi kartının son kullanma tarihini öğrenme işlemi için kartınızın ön yüzüne bakmanız yeterli olacaktır.

Şimdi al 2013’te öde

Yeni yıla girmemize sayılı günler kala bankalar hem kredi hem de kredi kartı ürünlerinde şimdi al 2013’te öde kampanyalarına başladılar. Özellikle de kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin yakından takip ettikleri ertelemeli kredi kampanyaları büyük ilgi görürken ödemelerini ötelemek isteyen kişiler alışverişlerde bu tip kampanyalar gerçekleştiren kredi kartı markalarını tercih ediyorlar.

Kredi kartı dolandırıcılığı

Kredi kartı dolandırıcılığı ne yazık ki günlük hayatta karşılaşabileceğimiz son derece riskli bir durumdur. Kredi kartı dolandırıcılığına karşı bankaların gereken önlemleri almalarına rağmen dolandırıcılar buldukları yeni yöntemler ile insanların canlarını yakmayı sürdürmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

KrediKazan nedir ?
KrediKazan'la "zamandan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan'la "paradan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan’a özel faiz oranı ne demek ?
KrediKazan güvenli midir ?
KrediKazan neden avantajlı
KrediKazan'a ücret ödemem gerekiyor mu ?
Birden fazla başvuru yapabilir miyim ?
KrediKazan kredi veriyor mu ?
Başvuru sonucumu nasıl öğrenebilirim ?
İhtiyaç kredisi nedir ?
Konut kredisi nedir ?
Değişken faizli kredinin özellikleri nelerdir?
Mortgage nedir ?
Mortgage nasıl telaffuz edilir?
Konutun en fazla ne kadarı için kredi kullanabilirim?
Erken Ödeme Cezası (Ücreti) nedir?
Refinansman nedir?