Bankadan nasıl para çekilir?

KrediKazan'dan Bilgi / 27.8.2012 KrediKazan-Facebook KrediKazan-Twitter KrediKazan-FriendFeed KrediKazan-Google KrediKazan-Google Buzz
Bankadan nasıl para çekilir?

Bankadan para çekmek için tercih edebileceğiniz iki farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden ilki kimliğiniz ile beraber hesabınızın bulunduğu banka şubesini ziyaret etmektir.

Hesabınızın bulunduğu bankanın size en yakın şubesinden de kimliğiniz ile para çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bankadan para çekme talimatı vermek istersenizde adınıza işlem yaptırmak istediğiniz kişiye bu işlem için noter onaylı vekalet vermiş olmanız şartı bulunmaktadır.Bankadan para çekme için yapabileceğiniz bir diğer işlem ise bankamatik kartı ile para çekme işlemidir. Bankamatik kartları bankaların hesap açan müşterilerine kullanım imkanı sağlayan kartlarıdır. Bu kartlar ile isterseniz bankanızın istersenizde anlaşmalı bankamatikler üzerinden para çekme, para yatırma, havale, yatırım fonu alma, yatırım fonu satma, kredi kartı ödemesi ve kredi kartı ekstre bilgilerine ulaşma gibi pek çok işlemi yapmanıza imkan sağlanmaktadır. Ancak tüm bu işlemleri yapmak için mutlaka kartınızın şifresini bilmeniz gerekmektedir. Bankamatik kartları bankadan para çekmek için kullanabileceğiniz en kolay yöntemdir. Şubelerden nakit çekmek için hem sıra beklemek hem de kimlik ibrazınız zorunlu iken bankamatikten para çekmek için sadece şifresini bildiğiniz bankamatik kartınız yeterli olacaktır.

Bütçenizi planlayıp, gelir ve giderlerinizi kontrol altında tutabileceğiniz online kişisel muhasebe programı ParaBilir'e yıllık üyelik ücreti sadece 9,90 TL. Ayda 1 TL'den, günde 3 kuruştan daha az. Üye olmak için tıklayın.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer yazılar

Bankadan nasıl para çekilir?

Bankadan para çekmek için kullanabileceğiniz iki farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki para çekeceğiniz hesaba ait bankamatik kartınız ya da bu hesaba tanımlı bulunan kredi kartınız ile bankamatik üzerinden işlem yapmaktır.

Akbank ATM para gönderme

Akbank ATM para gönderme işlemi için iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Bunlardan ilki ve en çok tercih edileni bankamatik kartı ile para gönderme işlemidir.

Para çekerken dikkat !!! Yılan çıkabilir.

Sıradışı bir bankacılık macerasını paylaşmak istedik.

Sıkça Sorulan Sorular

KrediKazan nedir ?
KrediKazan'la "zamandan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan'la "paradan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan’a özel faiz oranı ne demek ?
KrediKazan güvenli midir ?
KrediKazan neden avantajlı
KrediKazan'a ücret ödemem gerekiyor mu ?
Birden fazla başvuru yapabilir miyim ?
KrediKazan kredi veriyor mu ?
Başvuru sonucumu nasıl öğrenebilirim ?
İhtiyaç kredisi nedir ?
Konut kredisi nedir ?
Değişken faizli kredinin özellikleri nelerdir?
Mortgage nedir ?
Mortgage nasıl telaffuz edilir?
Konutun en fazla ne kadarı için kredi kullanabilirim?
Erken Ödeme Cezası (Ücreti) nedir?
Refinansman nedir?