3 ay ertelemeli kredi

KrediKazan'dan Bilgi / 28.9.2012 KrediKazan-Facebook KrediKazan-Twitter KrediKazan-FriendFeed KrediKazan-Google KrediKazan-Google Buzz
3 ay ertelemeli kredi

3 ay ertelemeli kredi kampanyaları sayesinde ihtiyacınız olan krediyi hemen alırken ödemesine 3 ay sonra başlayabilirsiniz.

Özellikle de konut kredisi ve ihtiyaç kredisi paketlerinde düzenlenen 3 ay ertelemeli kredi seçenekleri sayesinde kredi ödemelerinde bankalar tarafından kredi kullanan kişilere büyük ödeme kolaylıkları sunulmaktadır. Ancak 3 ay ertelemeli krediler için uygulanan faiz oranları daha yüksektir. 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi 2012 yılının son günlerinde pek çok banka tarafından uygulanırken bankalar “kredinizi şimdi kullanın, ödemesine 2013 yılında başlayın” sloganı ile birbirleri ile yarışmayı sürdürmektedirler. 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar bu konuda en yoğun rekabeti ihtiyaç kredisi için yaşarken konut kredisi kullanan kişilerde evlerine yerleştikten ve düzenlerini kurduktan sonra ödeme imkanı sunması açısından ertelemeli kredi kullanmayı tercih etmektedirler. Ertelemeli taşıt kredisi için yeni model arabaların satışa sunulduğu dönemlerde birinci el araçlar için düzenlenirken genelde bankaların rağbet etmediği bir kredi türü olarak öne çıkmaktadır. Kurban bayramı kredisi için kampanya tanıtımlarına başlayan bankaların bir çoğu ertelemeli bayram kredisi seçenekleri ile kredi kullandırım oranlarını artırmaya çalışmaktadırlar.

Bütçenizi planlayıp, gelir ve giderlerinizi kontrol altında tutabileceğiniz online kişisel muhasebe programı ParaBilir'e yıllık üyelik ücreti sadece 9,90 TL. Ayda 1 TL'den, günde 3 kuruştan daha az. Üye olmak için tıklayın.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer yazılar

Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi

Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Kamu çalışanıysanız ve nakit desteğe ihtiyaç duyuyorsanız sizde hemen kredikazan.com sitemiz üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, ihtiyaçlarınızı ertelemeden hemen sahip olabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi dosya masrafı iade

Konut kredisi dosya masrafı iade işlemlerinin başlaması ile beraber ihtiyaç kredisi kullanan kişiler içinde umut ışığı doğmuştur. Pek çok kişi ne yazık ki dosya masrafı iadesi için sadece konut kredisi kullanan kişilerin talepte bulunabileceklerini düşünmektedir. Oysaki bankadan kredi kullanırken dosya masrafı ödeyen herkes bu haktan yararlanabilmekte ve dosya masrafı iadesi için bankalara dava açabilmektedir.

Taşıt Kredisi Mi İhtiyaç Kredisi Mi?

Taşıt kredisinin avantajları bulunduğu kadar dezavantajları da bulunmaktadır. Bu nedenle araç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin birçoğu taşıt kredisi mi ihtiyaç kredisi mi ikilemine düşmektedir. 

Taşıt Kredisi Araç Yaşı

İkinci el araç kredisi kullanmak isteyen kişilerin dikkat etmeleri gereken en önemli konu taşıt kredisi araç yaşı sınırlamasıdır. İkinci el araç kredileri için uygulanan araç kredisi yaş sınırlaması bankalar arasında farklılıklar göstermekle beraber ortalama olarak bankalar en fazla 5 yaşa kadar olan araçlara kredi kullanım imkanı sunmaktadır. 

Sıkça Sorulan Sorular

KrediKazan nedir ?
KrediKazan'la "zamandan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan'la "paradan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan’a özel faiz oranı ne demek ?
KrediKazan güvenli midir ?
KrediKazan neden avantajlı
KrediKazan'a ücret ödemem gerekiyor mu ?
Birden fazla başvuru yapabilir miyim ?
KrediKazan kredi veriyor mu ?
Başvuru sonucumu nasıl öğrenebilirim ?
İhtiyaç kredisi nedir ?
Konut kredisi nedir ?
Değişken faizli kredinin özellikleri nelerdir?
Mortgage nedir ?
Mortgage nasıl telaffuz edilir?
Konutun en fazla ne kadarı için kredi kullanabilirim?
Erken Ödeme Cezası (Ücreti) nedir?
Refinansman nedir?