Kredi için maaş yazısı

KrediKazan'dan Bilgi / 3.10.2012 KrediKazan-Facebook KrediKazan-Twitter KrediKazan-FriendFeed KrediKazan-Google KrediKazan-Google Buzz
Kredi için maaş yazısı

Kredi için maaş yazısı özellikle de sigortasız çalışan kişilerin kullandığı bir yöntemdir. Sigortasız çalışan ya da maaşı yüksek olduğu halde işveren tarafından daha az prim ödenmesi amacı ile düşük gösterilen çalışanlar kredi kullanmak için maaş yazısı almayı tercih etmektedirler.

Ancak bankaların bir çoğu kredi için maaş yazısı kabul etmemektedir. Bunun en büyük sebebi daha yüksek kredi alabilmek için pek çok kişinin sahte maaş yazısı düzenlemesidir. Peki kredi için maaş yazısı nasıl yapılır? Kredi için maaş yazısı örneği hazırlamanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Kredi kullanmak için maaş yazısı hazırlamak istiyorsanız tercihen firmanın antetli bir kağıdı üzerine kredi çekeceğiniz banka ve şube ismine hitaben işveren tarafından dilekçe yazılması gerekir. Dilekçede isminiz ve soyisminiz açıkça geçmeli ve işveren tarafından çalıştığınız maaş hem rakam hem de yazı ile yazıldıktan sonra iş yerinin mührü vurulmalıdır. Daha sonra bu yazıya imza sirküsü de eklenerek bankaya verilir. İmza sürküsü eklenmeyen maaş yazıları resmi olarak kabul edilmemektedir.

Bütçenizi planlayıp, gelir ve giderlerinizi kontrol altında tutabileceğiniz online kişisel muhasebe programı ParaBilir'e yıllık üyelik ücreti sadece 9,90 TL. Ayda 1 TL'den, günde 3 kuruştan daha az. Üye olmak için tıklayın.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer yazılar

Sıkça Sorulan Sorular

KrediKazan nedir ?
KrediKazan'la "zamandan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan'la "paradan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan’a özel faiz oranı ne demek ?
KrediKazan güvenli midir ?
KrediKazan neden avantajlı
KrediKazan'a ücret ödemem gerekiyor mu ?
Birden fazla başvuru yapabilir miyim ?
KrediKazan kredi veriyor mu ?
Başvuru sonucumu nasıl öğrenebilirim ?
İhtiyaç kredisi nedir ?
Konut kredisi nedir ?
Değişken faizli kredinin özellikleri nelerdir?
Mortgage nedir ?
Mortgage nasıl telaffuz edilir?
Konutun en fazla ne kadarı için kredi kullanabilirim?
Erken Ödeme Cezası (Ücreti) nedir?
Refinansman nedir?