Bank Asya faizsiz konut kredisi

KrediKazan'dan Bilgi / 19.10.2012 KrediKazan-Facebook KrediKazan-Twitter KrediKazan-FriendFeed KrediKazan-Google KrediKazan-Google Buzz
Bank Asya faizsiz konut kredisi

Bank Asya faizsiz konut kredisi kullanmak isteyen kişilere konut finansman desteği sağlamaktadır. Böylelikle faizsiz konut kredisi kullanarak ev sahibi olmak isteyen kişilere uygun finansman koşulları sunulmaktadır.

Bank Asya konut projeleri ile anlaşmalı olarak sunduğu Bank Asya ev kredisi seçenekleri ile dileyen kişilere sabit taksitli eşit ödemelere sahip konut kredisi kullanma imkanı sunmaktadır. Bank Asya konut kredisi caiz mi sorusunun farklı cevapları bulunmaktadır. Ancak konut kredisi kullanımı esnasında ödenecek toplam borcun belli olması ve bu oranın değişme imkanının bulunmaması Bank Asya faizsiz konut kredisi kullanımını şüpheli duruma düşürmektedir.

Bank Asya konut kredisi faiz oranları kadar düşük konut kredisi masrafları ile de dikkat çekmektedir. Konut kredisi masraf iadesi için açılan davalar artık bankaların bu konuda daha temkinli davranmalarına yol açarken Bank Asya konut kredisi için bu masrafları  zaten düşük tutarak olası itirazların önüne geçmeyi planlamaktadır. Bank Asya indirimli konut finansmanı gibi kampanyalar düzenleyerek müşterilerinin daha düşük katılım payları ile kredi kullanmalarına da olanak sağlamaktadır. 

Bütçenizi planlayıp, gelir ve giderlerinizi kontrol altında tutabileceğiniz online kişisel muhasebe programı ParaBilir'e yıllık üyelik ücreti sadece 9,90 TL. Ayda 1 TL'den, günde 3 kuruştan daha az. Üye olmak için tıklayın.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer yazılar

Bank Asya ev kredisi

Faizsiz kredi kullanmak isteyen kişilerin tercih ettiği Bank Asya ev kredisi ile hayalinizde ki eve hemen sahip olabilirsiniz. Bank Asya ev finansman kredi desteği düzenli aylık gelire sahip, 18 yaş üstü herkesin başvurusuna açık bireysel kredi paketidir.

Sıkça Sorulan Sorular

KrediKazan nedir ?
KrediKazan'la "zamandan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan'la "paradan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan’a özel faiz oranı ne demek ?
KrediKazan güvenli midir ?
KrediKazan neden avantajlı
KrediKazan'a ücret ödemem gerekiyor mu ?
Birden fazla başvuru yapabilir miyim ?
KrediKazan kredi veriyor mu ?
Başvuru sonucumu nasıl öğrenebilirim ?
İhtiyaç kredisi nedir ?
Konut kredisi nedir ?
Değişken faizli kredinin özellikleri nelerdir?
Mortgage nedir ?
Mortgage nasıl telaffuz edilir?
Konutun en fazla ne kadarı için kredi kullanabilirim?
Erken Ödeme Cezası (Ücreti) nedir?
Refinansman nedir?