Garanti Bankası kredi kartı başvurusu

KrediKazan'dan Bilgi / 22.10.2012 KrediKazan-Facebook KrediKazan-Twitter KrediKazan-FriendFeed KrediKazan-Google KrediKazan-Google Buzz
Garanti Bankası kredi kartı başvurusu

Garanti Bankası ülkemizde ki ilk para biriktiren kredi kartı sistemini kuran bankalar arasında yer almaktadır. Kurduğu sistem sayesinde müşterilerinin harcadıkça kazanmasını sağlayan Garanti Bankası ayrıca düzenlediği kredi kartı kampanyaları sayesinde bir çok avantaj sunmaktadır.

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu işlemini gerçekleştirerek bu avantajlı dünyaya sizde adım atabilir ve Garanti Bankası kredi kartları için düzenlenen kampanyalara katılarak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Garanti Bankası kredi kartı limit yükseltme gibi pek çok konuda müşterilerine kolaylıklar sunmakta ve avantajlar sağlamaktadır.

Garanti Bankası kredi karti aidatı olarak her yıl tahsilat yapmakla beraber kazandırdığı yüksek puan sayesinde düzenli olarak kredi kartını kullanan kişiler bu tutarı telafi etmektedir. Ayrıca bazı özel durumlarda kredi kartı aylık harcama performansına bağlı olarak hesap işletim ücreti bonus puan olarak iade edilmektedir. Garanti Bankası kredi kartı başvuru sonucunu öğrenme işlemi için Garanti Bankası müşteri hizmetleri telefonunu aramanız yeterli olacaktır. Zaten Garanti Bankası düzenli aylık gelire sahip olan ve kara listede bulunmayan kişilerin başvurularını en kısa sürede yanıtlayarak kredi kartlarını teslim etmektedir.

Bütçenizi planlayıp, gelir ve giderlerinizi kontrol altında tutabileceğiniz online kişisel muhasebe programı ParaBilir'e yıllık üyelik ücreti sadece 9,90 TL. Ayda 1 TL'den, günde 3 kuruştan daha az. Üye olmak için tıklayın.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer yazılar

Kredi kartı talebim olmadan banka kredi kartı gönderdi ne yapmalıyım ?

Bankalar sizin talebiniz olmadan size kredi kartı gönderemezler. Bu konuda kanun çok açık.

En Son Garanti Reklamı Bremen Mızıkacıları

"Garantisiz Kimse Kalmasın Bizce" sloganıyla en son Garanti Reklamı

Kredi alırken dikkat etmemiz gerekenler

Hayaller genelde insanın başını döndürse de ayaklarımızın yere basması son derece önemli. Sizin için kredi başvurusu yaparken dikkat etmemiz gereken altın kuralları sıraladık.

Kredi Kartı

Kartlı ödeme fikri ilk kez 1887 yılında Edward Bellamy’ın “Looking Backward Or Life In The Year 2000” isimli bilim kurgu romanında ortaya atılmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

KrediKazan nedir ?
KrediKazan'la "zamandan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan'la "paradan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan’a özel faiz oranı ne demek ?
KrediKazan güvenli midir ?
KrediKazan neden avantajlı
KrediKazan'a ücret ödemem gerekiyor mu ?
Birden fazla başvuru yapabilir miyim ?
KrediKazan kredi veriyor mu ?
Başvuru sonucumu nasıl öğrenebilirim ?
İhtiyaç kredisi nedir ?
Konut kredisi nedir ?
Değişken faizli kredinin özellikleri nelerdir?
Mortgage nedir ?
Mortgage nasıl telaffuz edilir?
Konutun en fazla ne kadarı için kredi kullanabilirim?
Erken Ödeme Cezası (Ücreti) nedir?
Refinansman nedir?