Halk Bankası Sonbahar kredisi

KrediKazan'dan Bilgi / 6.11.2012 KrediKazan-Facebook KrediKazan-Twitter KrediKazan-FriendFeed KrediKazan-Google KrediKazan-Google Buzz
Halk Bankası Sonbahar kredisi

Halk Bankası geleneksel hale getirdiği Halk Bankası Sonbahar Kredisi ile nakit ihtiyacı olan kişilere maddi destek sağlamaya devam ediyor. Halk Bankası sonbahar kredisi kapsamında oluşturduğu ihtiyaç kredisi paketleri ile dileyen kişilere düşük faiz oranlı kredi kullanma imkanı sunarken isteyen kişilere ise masrafsız kredi kullanma imkanı sunmaktadır.

Size en yakın Halk Bankası şubesini ziyaret ederek Halk Bankası kredi başvurusu işleminizi gerçekleştirebileceğiniz gibi dilerseniz de Halk Bankası internet sitesi üzerinden kredi başvuru işleminiz gerçekleştirebilirsiniz. Halk Bankası kredi faiz oranları sonbahara özel olarak minimum seviyelere çekilirken kampanyadan yararlanmak isteyen kişilere çeşitli avantajlar sunulmaktadır.

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere özel olarak geliştirilen kampanyanın yanı sıra Halk Bankası güz tarifesi kampanyası ile konut kredisi kullanmak isteyen kişilere yönelik seçenekler de sunulmaktadır. Halk Bankası konut kredisi dosya masrafı kampanya kapsamında bin 250,00 liraya çekilirken 0,92’den başlayan faiz oranları ile konut kredisi kullanma imkanı sunulmaktadır. Halk Bankası kredi başvuru işlemleri için Halk Bankası şubelerini ve internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bütçenizi planlayıp, gelir ve giderlerinizi kontrol altında tutabileceğiniz online kişisel muhasebe programı ParaBilir'e yıllık üyelik ücreti sadece 9,90 TL. Ayda 1 TL'den, günde 3 kuruştan daha az. Üye olmak için tıklayın.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer yazılar

Fibabanka KrediKazan.com da

Hoşgeldin Fibabanka

İhtiyaç kredisi ne kadar hayatımızda ?

Türkiye Bankalar Birliği, Google ve KrediKazan.com verileriyle ihtiyaç kredisine bir bakış

Kredi alırken dikkat etmemiz gerekenler

Hayaller genelde insanın başını döndürse de ayaklarımızın yere basması son derece önemli. Sizin için kredi başvurusu yaparken dikkat etmemiz gereken altın kuralları sıraladık.

Haziran 2011 TBB Raporu

Rapora göre tüketici ve konut kredileri artmaya devam ediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

KrediKazan nedir ?
KrediKazan'la "zamandan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan'la "paradan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan’a özel faiz oranı ne demek ?
KrediKazan güvenli midir ?
KrediKazan neden avantajlı
KrediKazan'a ücret ödemem gerekiyor mu ?
Birden fazla başvuru yapabilir miyim ?
KrediKazan kredi veriyor mu ?
Başvuru sonucumu nasıl öğrenebilirim ?
İhtiyaç kredisi nedir ?
Konut kredisi nedir ?
Değişken faizli kredinin özellikleri nelerdir?
Mortgage nedir ?
Mortgage nasıl telaffuz edilir?
Konutun en fazla ne kadarı için kredi kullanabilirim?
Erken Ödeme Cezası (Ücreti) nedir?
Refinansman nedir?