Borç kapatma kredisi veren bankalar

KrediKazan'dan Bilgi / 21.11.2012 KrediKazan-Facebook KrediKazan-Twitter KrediKazan-FriendFeed KrediKazan-Google KrediKazan-Google Buzz
Borç kapatma kredisi veren bankalar

Borç kapatma kredisi bankalar tarafından sunulan ihtiyaç kredisi paketleri arasında yer almaktadır. Özellikle de farklı bankalardan kredi çeken ve kredilerini ödemekte zorlanan kişiler borç kapama kredisi kullanmayı tercih etmektedirler.

Borç kapatma kredisi diğer kredilerden farklı olarak kişilere nakit olarak ödenmemekte olup kredi başvurusunda bulunan kişiye ait borçların bulunduğu bankalara yapılmaktadır. Borç kapatma kredisi toplu borçların yeniden yapılandırılmasına ve taksitlendirilmesine olanak sağlamaktadır. Aldığı krediyi yüksek taksit tutarları nedeni ile ödeyemeyen ya da kredi kartı borcunu kapatmakta zorlanan kişiler borç kapatma kredisi veren bankalar aracılığı ile bu ödeme zorluklarını atlatmaktadırlar.

Borç kapatma kredisi veren bankalar arasında Garanti Bankası, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Finansbank, Akbank ve Ziraat Bankası gibi pek çok banka yer almaktadır. Borç kapatan kredi kampanyalarını takip ederek daha düşük faiz oranlarından yararlanabilir ve borcunuzu çok daha iyi koşullarda yapılandırabilirsiniz. Borç kapatma kredisi 2012 yılında en çok kullanılan kredi paketleri arasında üst sıralarda yer almakta olup size en yakın banka şubesini ziyaret ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Bütçenizi planlayıp, gelir ve giderlerinizi kontrol altında tutabileceğiniz online kişisel muhasebe programı ParaBilir'e yıllık üyelik ücreti sadece 9,90 TL. Ayda 1 TL'den, günde 3 kuruştan daha az. Üye olmak için tıklayın.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer yazılar

İhtiyaç kredisi ne kadar hayatımızda ?

Türkiye Bankalar Birliği, Google ve KrediKazan.com verileriyle ihtiyaç kredisine bir bakış

En Son Garanti Reklamı Bremen Mızıkacıları

"Garantisiz Kimse Kalmasın Bizce" sloganıyla en son Garanti Reklamı

Kredi alırken dikkat etmemiz gerekenler

Hayaller genelde insanın başını döndürse de ayaklarımızın yere basması son derece önemli. Sizin için kredi başvurusu yaparken dikkat etmemiz gereken altın kuralları sıraladık.

Haziran 2011 TBB Raporu

Rapora göre tüketici ve konut kredileri artmaya devam ediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

KrediKazan nedir ?
KrediKazan'la "zamandan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan'la "paradan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan’a özel faiz oranı ne demek ?
KrediKazan güvenli midir ?
KrediKazan neden avantajlı
KrediKazan'a ücret ödemem gerekiyor mu ?
Birden fazla başvuru yapabilir miyim ?
KrediKazan kredi veriyor mu ?
Başvuru sonucumu nasıl öğrenebilirim ?
İhtiyaç kredisi nedir ?
Konut kredisi nedir ?
Değişken faizli kredinin özellikleri nelerdir?
Mortgage nedir ?
Mortgage nasıl telaffuz edilir?
Konutun en fazla ne kadarı için kredi kullanabilirim?
Erken Ödeme Cezası (Ücreti) nedir?
Refinansman nedir?