Konut kredisi faiz oranları 2013

KrediKazan'dan Bilgi / 29.11.2012 KrediKazan-Facebook KrediKazan-Twitter KrediKazan-FriendFeed KrediKazan-Google KrediKazan-Google Buzz
Konut kredisi faiz oranları 2013

Konut kredisi faiz oranları 2013 yılında sayılı günler kala düşmeye devam ediyor. Garanti Bankası ve İNG Bank gibi büyük bankaların konut kredisi faiz oranları için indirime gittiklerini duyurması konut piyasasının yeniden hareketlenmesine yetmiş gibi görünüyor.

Konut kredisi kullanarak ev satın almak isteyen ancak bunun için konut kredisi faiz oranlarının düşmesini bekleyen kişilerin yaşanan olumlu gelişmelerin ardından harekete geçmeleri konut piyasasında hareketlenmesini sağlamış durumda. Özellikle de bankaların anlaşmalı konut projeleri için kullandırmış olduğu konut kredileri için yoğun bir başvuru süreci yaşanıyor.

Konut kredisi faiz oranları 2013 yılının ilk yarısında düşüş eğilimli olarak devam edecek gibi görünürken bu konuda belirleyici olan en önemli verinin yıl sonunda açıklanacak olan ekonomik veriler olacak. Ekonomik verilerin beklentilerin üstüne çıkmaması durumunda konut kredisinin düşüş eğilimli olarak sürmesi öngörülürken bunda konut piyasasında yaşanacak art – talep dengeside etkili olacaktır. 2013 yılında kendi evinin sahibi olmak isteyen ya da yatırım amaçlı konut satın almak isteyen kişiler için koşullar son derece uygun görünürken konut kredisi kullanım oranlarının artacağı öngörülmektedir.

Bütçenizi planlayıp, gelir ve giderlerinizi kontrol altında tutabileceğiniz online kişisel muhasebe programı ParaBilir'e yıllık üyelik ücreti sadece 9,90 TL. Ayda 1 TL'den, günde 3 kuruştan daha az. Üye olmak için tıklayın.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer yazılar

Garanti Bankası kredi hesaplama

Garanti Bankası müşterilerine sunmuş olduğu cazip faiz oranları, esnek vadeleri ve düşük kredi masrafları ile kredi ürünleri en çok tercih edilen özel bankalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

30 yıl vadeli konut kredisi

Şekerbank'dan ev arayanlara 30 yıl vadeyle ev kredisi imkanı

En Son Garanti Reklamı Bremen Mızıkacıları

"Garantisiz Kimse Kalmasın Bizce" sloganıyla en son Garanti Reklamı

Haziran 2011 TBB Raporu

Rapora göre tüketici ve konut kredileri artmaya devam ediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

KrediKazan nedir ?
KrediKazan'la "zamandan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan'la "paradan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan’a özel faiz oranı ne demek ?
KrediKazan güvenli midir ?
KrediKazan neden avantajlı
KrediKazan'a ücret ödemem gerekiyor mu ?
Birden fazla başvuru yapabilir miyim ?
KrediKazan kredi veriyor mu ?
Başvuru sonucumu nasıl öğrenebilirim ?
İhtiyaç kredisi nedir ?
Konut kredisi nedir ?
Değişken faizli kredinin özellikleri nelerdir?
Mortgage nedir ?
Mortgage nasıl telaffuz edilir?
Konutun en fazla ne kadarı için kredi kullanabilirim?
Erken Ödeme Cezası (Ücreti) nedir?
Refinansman nedir?