Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi

KrediKazan'dan Bilgi / 2.7.2013 KrediKazan-Facebook KrediKazan-Twitter KrediKazan-FriendFeed KrediKazan-Google KrediKazan-Google Buzz
Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi

Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Kamu çalışanıysanız ve nakit desteğe ihtiyaç duyuyorsanız sizde hemen kredikazan.com sitemiz üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, ihtiyaçlarınızı ertelemeden hemen sahip olabilirsiniz.
Garanti Bankası kredi başvurusu için sitemiz üzerinden yapılan başvurularda daha düşük kredi faiz oranları uygulanmaktadır. Garanti Bankası kamu çalışanları için düzenlediği kampanya ile konut kredisi başta olmak üzere taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi başvurularında da daha cazip koşullarda kredi kullanma imkanı sunmaktadır. Garanti Bankası kamu kredisi için düzenlenen kampanyada masrafsız konut kredisi kullanımına olanak sağlamaktadır.
Garanti Bankası masrafsız konut kredisi paketi için kamu kimlik kartınız ve kişisel belgeleriniz ile size en yakın Garanti Bankası şubesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Garanti kamu çalışanlarına kredi haberlerini sitemizden takip edebilir, Garanti Bankası kredi hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve kendinize uygun koşullara sahip kredi paketinizi belirlemeniz halinde Garanti Bankası kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Krediye dair her türlü bilgi ve desteği kredikazan.com sitemizden ücretsiz olarak alabilirsiniz…

Bütçenizi planlayıp, gelir ve giderlerinizi kontrol altında tutabileceğiniz online kişisel muhasebe programı ParaBilir'e yıllık üyelik ücreti sadece 9,90 TL. Ayda 1 TL'den, günde 3 kuruştan daha az. Üye olmak için tıklayın.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer yazılar

30 yıl vadeli konut kredisi

Şekerbank'dan ev arayanlara 30 yıl vadeyle ev kredisi imkanı

En Son Garanti Reklamı Bremen Mızıkacıları

"Garantisiz Kimse Kalmasın Bizce" sloganıyla en son Garanti Reklamı

Kredi alırken dikkat etmemiz gerekenler

Hayaller genelde insanın başını döndürse de ayaklarımızın yere basması son derece önemli. Sizin için kredi başvurusu yaparken dikkat etmemiz gereken altın kuralları sıraladık.

Haziran 2011 TBB Raporu

Rapora göre tüketici ve konut kredileri artmaya devam ediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

KrediKazan nedir ?
KrediKazan'la "zamandan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan'la "paradan" nasıl kazanırım ?
KrediKazan’a özel faiz oranı ne demek ?
KrediKazan güvenli midir ?
KrediKazan neden avantajlı
KrediKazan'a ücret ödemem gerekiyor mu ?
Birden fazla başvuru yapabilir miyim ?
KrediKazan kredi veriyor mu ?
Başvuru sonucumu nasıl öğrenebilirim ?
İhtiyaç kredisi nedir ?
Konut kredisi nedir ?
Değişken faizli kredinin özellikleri nelerdir?
Mortgage nedir ?
Mortgage nasıl telaffuz edilir?
Konutun en fazla ne kadarı için kredi kullanabilirim?
Erken Ödeme Cezası (Ücreti) nedir?
Refinansman nedir?