Yapı Kredi'den Tüketiciye Yüzde 0,49 Faizle İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi, Tüketicilerin Değişen İhtiyaç ve Beklentilerini Karşılamak Amacıyla Ayda Sadece Yüzde 0,49'dan Başlayan Faiz Oranları ile Bireysel İhtiyaç Kredisi (Bık) Veriyor.

24 Şubat 2010
Yapı Kredi, tüketicilerin değişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak amacıyla ayda sadece yüzde 0,49'dan başlayan faiz oranları ile Bireysel İhtiyaç Kredisi (BIK) veriyor.

Aylık yüzde 0,49'dan başlayan faiz oranı ve 36 ay vadeye kadar maksimum 20 bin TL alınabilen Bireysel İhtiyaç Kredisi, tüketicilerin her türlü nakit ihtiyacını karşılamak üzere tasarlandı. BİK özellikle eğitim, evlilik, tatil, gibi nakit ihtiyacının arttığı dönemlerde de tüketiciler tarafından kullanılabiliyor.

Yapı Kredi bireysel ihtiyaç kredisine başvuru sürecini kolaylaştıran Kredi Şimdi ile internet veya cep telefonundan mesajla alınan kredi başvurularını 3 dakikada yanıtlıyor.

BİK başvurusu yapmak isteyen tüketicilerin Turkcell ya da Vodafone'dan 4411'e "Bireysel'' boşluk ''TC Kimlik no'' boşluk ''Aylık Net Gelir" yazıp kısa mesaj göndermesi veya www.yapikredi.com.tr adresinden başvurud yapması yeterli. En geç 3 dakika içerisinde cevaplanan başvurular ayrıca Yapı Kredi şubelerinden de gerçekleştirilebiliyor.

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama