İş Bankası’ndan “Geleneksel Bayram Kredisi” Fırsatı

25 Ekim 2010
İş Bankası, her bayram öncesinde olduğu gibi bu bayram da “Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası” ile müşterilerine avantajlı koşullarla ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor.  Üstelik Maksimum İhtiyaç Paketi* sahibi İş Bankası müşterileri Geleneksel Bayram Kredisi’nden aylık %0,02 faiz ya da 100 TL masraf indirimi ile yararlanabiliyor.

    15 Kasım 2010 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, tüm kamu ve özel sektör çalışanları, serbest meslek sahipleri ile emekliler aylık %0,45 faiz oranı ya da peşin komisyon ödeyerek faizsiz, 5.000 TL’ye kadar, 10 ay vadeli bayram kredisi kullanabiliyor.

    Daha yüksek tutarda, daha uzun vadelerle ve/veya masraf ödemeden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler ise vadeye bağlı olarak aylık %0,92’den başlayan faiz oranları ile masraf ödeyerek veya masraf ödemeden aylık %0,94’ten başlayan faiz oranları ile kredi kullanma imkânına sahip olabiliyor.

    Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası ile ilgili başvuru işlemleri İş Bankası Şubelerinden, İnternet Şubesi’nden, Bankamatiklerden ya da 4402’ye SMS gönderilerek kolayca yapılabilmekte.

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama