Finansbank MortgageKolay ile Ev Almak Artık Herkes için Kolaylaşıyor

Konut kredisi ürünleriyle mortgage sektöründe ilklere imza atan Finansbank, her keseye uygun ürünleri ile müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunuyor.

08 Aralık 2010
Konut kredisi ürünleriyle mortgage sektöründe ilklere imza atan Finansbank, her keseye uygun ürünleri ile müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunuyor. Ev sahibi olmak isteyenler, Finansbank’ın Aralık ayı sonuna kadar sürecek iki farklı kampanyası ile özel avantajlardan yararlanma şansına sahip oluyor.

Kampanyalar kapsamında, düşük taksitler ödeyerek ev sahibi olmak isteyenler, yüzde 0.70’den başlayan faiz oranları ve ilk 6 ay için 350TL’den başlayan taksit seçenekleri ile kredi kullanabilirken; ev almak için peşinat biriktirerek vakit kaybetmek istemeyenler Peşinatsız Mortgage ile faiz oranlarıyla satın alacakları konutun ekspertiz değerinin yüzde 95’ine kadar kredi kullanabiliyor.

Finansbank, konut kredisinde yaygın başvuru kanalları, hızlı başvuru, düşük peşinat ve düşük taksitler ile konut alma imkanı sunarken, Türkiye’nin dört bir yanından seçkin projelerde mortgage kredisi anlaşmaları ile tüketicilerin farklı beklentilerine cevap veriyor. Finansbank müşterilerin gelişen ürün yelpazesinden kendilerine uygun ürünleri seçebilmeleri için www.finansbank.com.tr ’de ürün seçim asistanı uygulamasını sunuyor.
Finansbank A.Ş. Hakkında:

Türkiye'nin önde gelen bankacılarından Hüsnü Özyeğin öncülüğünde kurulan Finansbank, 26 Ekim 1987 tarihinde faaliyete geçti. 2009 yıl sonu itibariyle 461 şube ve 10.107 çalışanıyla faaliyet gösteren Finansbank bankacılık hizmetlerini Türkiye'de yaygın olarak yürütmektedir. 2000 yılında Finans Portföy Yönetimi Şirketi ile Finans Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nı faaliyete geçiren Finansbank aynı yıl, sürekli artış gösteren bireysel müşterilerine sunduğu hizmet yelpazesine İnternet ve Çağrı Merkezi bankacılığını ekledi. İnternet ve telefon bankacılığı işlemlerini artırarak sürdüren Finansbank Telefon Bankacılığı, European Call Center Awards 2003 Yarışması'nda Avrupa'nın En İyi Çağrı Merkezi seçildi. 2001 yılında Commercial Union Sigorta ve Commercial Union Hayat Sigorta'daki hisselerini CGU International Insurance PLC'ye satan Finansbank, aynı yıl Finans Sigorta A.Ş.'yi kurdu.

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama