Bankalar müşteri avına başladı

Bankalar, mudi sayılarını artırmak amacıyla müşterilerine çeşitli avantajlar sunmaya devam ediyor. Vakıfbank, tatil kredisiyle müşterilerine hayallerindeki tatile çıkma fırsatı verirken, Ziraat Bankası Ziraat Yatırımla ortaklaşa ''herkese 900 TL Maxipuan'' kampanyası başlattı.

26 Ocak 2011
Vakıfbanktan yapılan yazılı açıklamada, tüm bankacılık faaliyetlerini müşteri memnuniyeti anlayışı çerçevesinde oluşturan VakıfBankın, yeni yılda yeni kredi kampanyalarıyla hizmete devam ettiği belirtildi.

VakıfBankın bireysel müşterilerinin tatil ve bireysel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla uygulamaya konulan taksitli ihtiyaç kredisi ''Turistik'' ile VakıfBank müşterilerine özel düşük faiz oranları sunulduğu ifade edilen açıklamada, kampanya kapsamında çalışan, emekli, profesyonel meslek sahipleri ile menkul ve gayrimenkul geliri elde eden tüm bireysel VakıfBank müşterilerinin, 0,54'ten başlayan faiz oranları ve 60 ay vadeyle 5-50 bin TL arasında kredi kullanabildiği kaydedildi.

ZİRAAT BANKASINDAN HERKESE 900 TL MAXİPUAN
Ziraat Bankasından yapılan yazılı açıklamada da Ziraat Yatırım ile ortaklaşa olarak ''Herkese 900 TL Maxipuan'' kampanyası başlattığı belirtildi.

Kampanya çerçevesinde Ziraat Bankasının, maximum kredi kartı olan müşterilerin Ziraat Yatırımda açacakları yatırım hesaplarında yapacakları hisse senedi işlemleri sonucu ödedikleri komisyonları dönem sonlarında maxipuan olarak geri alacakları ifade edilen açıklamada, kampanyanın 3 ay süreli olacağı ve aylık kart başına 300 TL, kampanya süresinde toplam 900 TL maxipuan yükleme yapılacağı kaydedildi.

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Ziraat Yatırım A.Ş'de bir yatırım hesabının yanı sıra Ziraat maximum kredi kartının da olması gerekecek.

Ziraat maximum kredi kartı almak ve Ziraat yatırım hesabı açtırmak isteyenler en yakın Ziraat Bankası şubelerine başvurabilecek. Kampanya 31 Mart 2011 tarihine kadar geçerli olacak.

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama