Eston Şehir'de metrekaresi 3.250 TL

09 Şubat 2011
Bahçeşehir’in şehir planlamasına sadık kalarak yatay yaşam konseptiyle farklılaşan projesi Eston Şehir; 5. Kısmında evlerini makyajlayarak bambaşka bir görünüme kavuştu.

Eston Şehir 5.Kısım A tipi Tamamı villalardan oluşan Eston Şehir 5. kısımda evler şimdi çok daha sıcak bir çehreye sahip. 5. kısımda 54 bin 399 metrekarelik geniş arazi üzerinde 7’si müstakil villa, 40’ı ikiz villa olmak üzere toplamda 87 konut yapılacak. Fiyat avantajıyla da öne çıkan Eston Şehir 5. kısımda ortalama metrekare fiyatları 3250 TL.

İstanbul’un batısında yeni bir yaşam alanı haline gelen Bahçeşehir, Avrupa’nın en önemli uydukent projeleri arasında yer alıyor. Birçok inşaat projesinin hızla devam ettiği, 25 bin yeni konutun daha yapılacağı Bahçeşehir’de Eston Şehir, farklı projesiyle cazibe merkezi oluyor. Eston Şehir’in maksimum 4 kattan oluşan yatay yapılanması ve her evin kendine ait bahçe kullanımı, bölgenin en büyük bahçeli ev konseptine sahip projesi olmasını sağlıyor. Müstakil ve ikiz dubleks villalardan oluşan 5. kısım kasım ayında satışa sunulduğundan beri büyük talep görüyor.

Eston Şehir, yeni kısmında birçok ayrıcalığı bir araya getiriyor. 54 bin 399metrekarelik arazi üzerinde 7’si müstakil villa, 40’ı ikiz villa olmak üzere sadece 87 konutun yapılacağı Eston Şehir’in 5. kısmı, sakinlerine bir yaşam alanından çok daha fazlasını sunuyor. Eston Yapı Genel Müdürü Kaan Yücel, “Projelerimizin çalışmaları başladığı andan itibaren mutlaka bulundukları konuma, pazardaki talebe ve orta vadeli projeksiyonlarımıza bakarak fark yaratacak, rakiplerimizden ayrışmamızı sağlayacak konseptler yaratıyoruz. Sakinlerimizin beklentilerini, Eston Yapı deneyimiyle değerlendirip, 5. kısım planını bu doğrultuda geliştirdik.

Projemizin 5. kısmı tamamen villalardan oluşuyor ve yeşil alan bakımından oldukça zengin. 5. kısımda evlerin dış mimarilerinde de yenilikler yaptık; ahşap kaplama ve cam korkuluklar kullanıyoruz. Tüketici isteklerini ön plana çıkartarak keyifli kış bahçeleri yarattık. Geniş bahçelerin bulunduğu 5. kısımda, müstakil villaların bahçe alanı 250 m²’den başlıyor. Arazideki kot farkından dolayı bu kısımda cazip tema bahçeleri yapma imkânı da bulduk. Anahtar teslimi evlerimizde tüm yaşam çözümleri tarafımızdan organize ediliyor” diyerek projenin yeni kısmını özetliyor.

Yeşillikler içinde 340 metrekarelik yüzme havuzu

4000 m² nitelikli yeşil alanın bulunacağı Eston Şehir 5. Kısım’da 165 m²’lik açık ve kapalı sosyal tesis alanı da yer alacak. Fitness salonu, soyunma odası ve kafeden oluşan tesisin yanı sıra açık fitness alanı, yürüyüş-koşu parkı, basketbol oyun sahası, oyun alanı bulunan projede 340 m²’lik geniş bir yüzme havuzu da olacak.

o İkiz Dubleks:
- 142 m² net, 176 m² brüt alana sahip
- 3 yönden ışık alan cephe
- 4+1 oda, banyo, çamaşır dolabı
- Arka alanda mutfağa bitişik kış bahçesi
- Giriş-vestiyer, mutfak, ayrı yemek alanı, teras, merdiven altında binanın dışından açılabilen bisiklet vb. şeylerin konulabildiği depo bulunuyor.

o Müstakil Dubleks:

- 203 m² net, 248 brüt alana sahip
- 4 yönden ışık alan cephe
- 5+1 oda, 3 banyo, çamaşır dolabı
- Vestiyer, dışarıdan girilebilen depo, teras, ayrı yemek alanı, merdiven altı depo bulunuyor

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama