Dünyanın en büyük biyolojik göleti Antepia'da

Sinpaş Yapı ve Paralel Yapı işbirliği ile Gaziantep’te inşa edilen Güneydoğu’nun ilk temalı konut projesi Antepia, dünyanın en büyük biyolojik göleti ile dikkat çekiyor. Mart 2013’te sahiplerine teslim edilecek Antepia’da fiyatlar 156 bin TL ile 1 milyon 800 bin TL arasında değişiyor.

11 Şubat 2011
Gaziantep'in eski ismi "suyun gözü" anlamına gelen Ayıntap isminden yola çıkarak hazırlanan 75 bin metrekarelik gölet, bölgenin simgeleşmiş yapılarından "Yüzük Kalesi" anlamına gelen Kala-i Füsus'dan esinlenerek şekillenen yapılar, geçmişi bugünlerle buluşturuyor. Sinpaş Yapı ve Paralel yapı işbirliğiyle hayat bulan Gaziantep'in en büyük ve lüks konut projesi Antepia, küçük bir şehir niteliği taşıyor. Ana teması su olan Antepia; yelken kulübü, golf sahası, tenis kortları, otel, Agora Meydanı, amfi tiyatro, oyun alanları, özel temalı koku bahçeleri, yürüyüş yolları, koşu parkurları ve deniz feneri konsepti ile tasarlanan Fener Cafe ile destekleniyor.

Sınırlı sayıda isme özel yalılar
560 bin metre karelik inşa alanına sahip Antepia projesinde farklı büyüklüklerde toplam 3 bin 470 konut yer alıyor. Metrekare büyüklükleri ve oda sayıları ile dikkat çeken konutlar, Gazianteplilerin yaşam tarzlarına uygun olarak tasarlandı. Proje genelinde sıra ev, ikiz villa, müstakil villa ve yalı tipi müstakil evler yer alıyor. Eski Gaziantep evlerinden ilham alınarak tasarlanan ve sınırlı sayıdaki yalılar sahiplerinin adları ile hayat bulacak. Yalı sahipleri, Wellness salonunda manzaraya karşı spor yapabilecek, özel havuzunda yüzüp hamam veya saunada yorgunluğunu atma ayrıcalığını yakalayabilecek, güne göl manzarası ile uyanacaklar.

Sandalla komşu ziyaretleri İçinde
barındırdığı suyu temizleyen ve aynı zamanda oksijen üreten bitkileri ile biyolojik özellik taşıyan gölet, Gaziantep'te sandal keyfi yaşatacak. Antepia'da yaşayanlar, komşularına akşam yemeğine sandalla gidebilir ya da aileleri ile birlikte sandal sefası yapabilir. Sandallar, günün her saati Kayıkhane'de site sakinlerine hizmet için bekliyor. Antepia'da ayrıca golf ve yelken sporiyla ilgilenenenler Golf & Yelken Kulübü'nün ayrıcalıklarından yararlanacak.

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama