Orkide Evleri cazip fiyatlarla satışa çıktı

Anadolu Yakası'nın en hızlı değer kazanan bölgesi Sancaktepe'de, Yazıcı A.Ş. tarafından inşa edilen Orkide Evleri, çok cazip fiyatlarla satışa çıktı.

18 Şubat 2011
Şile otoban yoluna paralel, Çekmeköy'e 2 km, Ikea'ya 10 km, FSM 19 km, Ümraniye Carrefour'a 12 km mesafede olan Orkide Evleri ayrıca yeni yapılacak olan 3. Boğaz Köprüsü güzergahının da üzerinde bulunuyor.

Konumuyla olduğu kadar sosyal olanaklarıyla da dikkat çeken Orkide Evleri'nde bin metrekarelik kır bahçesi, şelalesi, her daireye özel kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, bay-bayan sauna, fitness center, basketbol ve voleybol sahaları, koşu ve gezi alanları, çocuklara özel park alanları, bisikletparkurları gibi imkanlar bulunuyor.

Toplam 6 blok-149 daireden oluşan Orkide Evleri'nde; 1+1 71 metrekare, 2+1 101 metrekare, 2+1 110 metrekare, 3+1 115 metrekare, 3+1 143,5 metrekare daire seçenekleri, çok uygun fiyatlar ve 60 aya kadar varan vade olanaklarıyla sunuluyor. Temiz havası, bol yeşil alanı, gün ışığı alan ferah daireleriyle Orkide Evleri, huzur içinde yaşamak isteyen yeni sakinlerini bekliyor.

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama