Akbank’tan konut kredisi hediyesi!

Akbank’tan bu ay konut kredisi kullanan 20 kişi toplam 500.000 TL tutarında chip para kazanacak

04 Haziran 2010

Akbank’ın yeni konut kredisi kampanyası birbirinden özel avantajlar sunuyor.

%0.80’den başlayan faiz oranları ve 3 ay taksit erteleme olanağının yanı sıra, 50.000 TL ve üzeri tutarda konut kredisi kullanan müşteriler arasında her hafta yapılacak çekilişte 5 kişi 25.000 TL tutarında chip-para kazanacak.

 

Akbank, Haziran ayına özel, avantajlarla dolu bir konut kredisi kampanyası başlatıyor. % 0.80’den başlayan faiz oranları ve 3 ay taksit erteleme fırsatı sunulan kampanyada her hafta 5 kişiye 25.000 TL tutarında chip-para hediye edilecek. 50.000 TL ve üzeri tutarda konut kredisi kullanan Akbank müşterileri, 25.000 TL chip-para kazanma şansını yakalayacak.

 

Kampanya dahilinde kredi kullanacak olan Akbank müşterilerinden alınacak dosya masrafı da sabitlendi. Konut kredisinden faydalananlar, 1.000 TL dosya masrafı ödeyecek. Bu cazip kampanyanın ekspertiz ücreti de %30 indirimle, 350 TL tutarında uygulanacak.

 

2 Temmuz’a kadar sürecek olan kampanyada vade/faiz oranları da özel fırsatlar sunuyor. 12-24 ay arası vadelerde %0.80, 25-60 ay arası vadelerde %0.83, 61-84 ay arası vadelerde %0.87, 85-120 ay arası vadelerde ise %0.89 faiz oranı belirlendi.

 

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, şunları söyledi:

 

“Akbank’tan konut kredisi kullanacak müşterilerimize eşi görülmemiş fırsatları bir arada sunuyoruz. Haziran ayında ev alacaklar, son zamanların en düşük faiz oranlarından bu kampanya ile yararlanabilecekler. Üstelik, her hafta şanslı 5 kişiden biri olup tam 25bin TL chip para kazanma fırsatı elde edecekler! Ev almak hayattaki en önemli ve heyecanlı anlardan birisi. İstedik ki, müşterilerimizin ev sahibi olma sevincini katlayalım; yeni evin dekorasyon ve tadilat ihtiyaçlarına da yaptığımız çekilişle katkıda bulunalım. Çekilişte 25bin TL chip para hediyemizi kazanma olasılığı gerçekten çok yüksek. Üstelik  3 ay taksit erteleme seçeneğimiz ile, ödemelere Ekim ayında başlamak mümkün. Ev alma heyecanına çok uygun ödeme koşulları ile vesile olabilmek ve müşterilerimizi sevindirebilmek bize müthiş mutluluk veriyor. Haziran ayında herkes hayalindeki evi alabilsin ve iki kere kazansın istiyoruz.“ 

 

Kampanyadan yararlanmak isteyenler Akbank şubeleri, www.akbank.com ve 444 25 25 nolu Akbank Telefon Şubesi’nden başvuru yapabilir.

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama