Halkbank kredilerinde “yaz tarifesi”

29 Haziran 2010
 Halkbank, Bordro24 Özel Tüketici Kredisi, Kamu Personeli Özel Tüketici Kredisi ve Gülen Emekli Kredisi ürünlerinde “Yaz Tarifesi”ne geçtiği bildirildi.

Halkbank’tan yapılan yazılı açıklamada Bankanın, yaz aylarına özel kredi kampanyası Yaz Tarifesi’yle müşterilerine avantajlı faiz oranı, uzun vade seçenekleri ve düşük komisyonla kefilsiz kredi kullanma fırsatı sunduğu belirtildi.

Yaz Tarifesi kapsamında, Bordro24 Özel Tüketici Kredisi, Kamu Personeli Özel Tüketici Kredisi ve Gülen Emekli Kredisi’nin 24 ay vadede yüzde 1,09, 25–48 ay arası vadede yüzde 1,12 aylık faiz oranıyla kullandırıldıldığı dile getirilen açıklamada, Yaz Tarifesinden yararlanan müşterilere kredi taksitlerinin 2 ay ertelenmesi fırsatı sunulduğu da kaydedildi.

Kampanyadan faydalananların HalkCard Advantage kredi kartlarına hediye NakitPuan kazanma fırsatı da yakaladığı bildirilen açıklamada, Yaz Tarifesi kampanyası için 31 Ağustos’a kadar tüm Halkbank şubelerine başvurulabileceği ifade edildi.

Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru konuya ilişkin değerlendirmesinde, amaçlarının müşterilerinin rahat bir yaz geçirmesini sağlamak olduğunu belirtti.

Kuru, şunları kaydetti:
“Tatil planlarıyla birlikte masrafların arttığı bu mevsimde Bankamız, yaz tarifesindeki tüketici kredilerinde  düşük faiz ve uzun vade seçeneklerini bir araya getirerek müşterilerine keyifli bir yaz geçirme imkanı veriyor. Bu kampanyamızın 2010 yaz döneminde müşterilerimizin bütçelerini rahatlatacağına inanıyoruz. Önümüzdeki dönemde de yeni kampanyalarla bireysel kredilerde avantajlı fırsatlar sunan banka olmaya devam edeceğiz.”

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama