Güneşli Konutlar 5 Ay Erken Teslim Ediliyor Fiyatlar 153 Bin TL'den Başlıyor

Güneşli’de inşa edilen 305 konutluk Güneşli Konutları taahhüt edilenden 5 ay erken teslim ediliyor. Avantajlı ödeme planlarıyla satışları süren dairelerde teslimat 30 Haziran 2011 itibariyle başlıyor.

08 Mart 2011
Güneşli Konutları’nda erken teslim heyecanı yaşanıyor. Satış sözleşmesinde 30 Kasım 2011 olarak belirtilen teslimler, 30 Haziran 2011 itibariyle başlıyor. Erken teslim avantajı sunan, 305 konutluk projede daire fiyatları 153 bin TL ile 379 bin TL aralığında seyrediyor.

Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, yatırım değeri gün geçtikçe artan bir bölgede gerçekleştirdikleri projeyle yatırımcının dikkatini çektiklerini belirterek “Tabii ki tek hedefimiz yatırımcılar değil. Biz uygun ödeme koşullarımızla kiracıların da yüzünü güldürüyoruz. Dolayısıyla teslim tarihini 5 ay öne çekerek zamandan da kazandırıyoruz ve evlerine bir an önce geçip kiradan kurtulmalarına destek oluyoruz” dedi.

Hemen tapu kolaylığı

Tapuların hemen verilebildiği projede, peşin ödemelerde liste fiyatları üzerinden yüzde 5 indirim uygulanıyor.
Temeli 1 Mart 2010 tarihinde atılan ve inşaatında birinci sınıf malzemelerin kullanıldığı daireler, lüks beyaz eşyalarıyla birlikte teslim edilecek.
Güneşli Konutları, ayrıca peşinat sorunu olan ve-veya 1 yıllık zaman dilimi içinde yüklü ödemelerinden dolayı kredi taksitlerinde zorlanabilecek olanlara da farklı ödeme planları ile avantaj sunmaya devam ediyor. Buna göre alıcılar dilerlerse sözleşme sırasında hiç peşinat ödemeyebiliyor. Bunun yerine teslim tarihine kadar daire bedelinin yüzde 30’unu ödüyor, kalan yüzde 70’lik kısım için de banka kredisi kullanılabiliyor. Üstelik FİNANSBANK ile yapılan özel anlaşma sayesinde alıcılar ilk bir yıl hiçbir taksit ödemesi yapmayabiliyor. Bu da taşınma masrafı ve peşinatın üzerine kredi taksitlerini getirmeyerek alıcının nefes almasını sağlıyor.
Kredi faiz oranları ile ilgili satış ofisiyle irtibata geçebilirsiniz.

Güneşli Konutlar Satış Ofisi 0212 444 1 536

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama