Vista Residenza 4 Projesi'nin 2. Etabı Satışta

Teslim edilen ilk etabında yaşamın başladığı Vista Residenza 4’ün 2. Etabı toplam 210 daire ve 27 dükkândan oluşuyor!

08 Mart 2011
Göl ve deniz manzaralı konfor için 2. Şans

Gül İnşaat tarafından Beykent’te, Marmara denizi ile B.Çekmece gölüne hâkim yaklaşık 20 bin m2’lik bir alan üzerinde inşa edilen ve %40’ı yeşil alan olan Vista Residenza 4 projesinin 2. Etabı satışa sunuldu. İstanbul’un hem yerleşim hem de yatırım amaçlı en gözde bölgelerinden birinde yükselen Vista Residenza 4’te teslimleri tamamlanan 240 daire ve 30 dükkanlı 1. Etapta oturumlar başlarken, projenin 2. Etabında 2+1, 3+1 ve dubleks seçenekleriyle toplam 210 adet daire ve 27 dükkan yeni sahiplerini bekliyor. 2011 sonuna doğru teslim edilecek olan 2. Etapta daireler, 265.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, %30 peşin ödemede, vade farksız 36 ay taksit kolaylığı da sağlanıyor.

İstanbul, 07.03.2011

Adını sahip olduğu muhteşem manzarasından alan Vista Residenza 4 projesi, yaşamın başladığı ilk etabının ardından, 210 daire ve 27 dükkândan oluşan 2. Etabını satışa sundu. Keyifli, zinde, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam için ihtiyaç duyulan her şeyi bir arada bulunduran Vista Residenza 4, panoramik deniz ve göl manzarasına sahip odalarının yanı sıra sakinlerine, binlerce metrekarelik yeşil alan içinde konforlu bir yaşam vaad ediyor.

Mavi ve yeşilin buluştuğu Vista Residenza 4’te, her şey elinizin altında

120 m2 ve 135 m2 büyüklüğünde 2+1, 165 m2 büyüklüğünde 3+1 ve 300 m2 büyüklüğünde dubleks daire seçeneklerinin bulunduğu Vista Residenza 4 projesi, Beykent’in merkezinde yer alıyor. %40’ı yeşil alan olarak projelendirilen, göl ve deniz manzaralı Vista Residenza 4’ün, E-5’e, alışveriş merkezlerine, sahile ve hastaneye uzaklığı ise sadece 5 dakika. Keyifli ve konforlu bir yaşam için tüm detayların düşünüldüğü projede, açık&kapalı yüzme havuzu, fitness center, Türk hamamı ve sauna, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi ve kapalı otopark bulunuyor.

Zeminden tavana kadar 1. Sınıf yapı malzemelerinin kullanıldığı Vista Residenza 4’ün, temelden başlayarak inşaatı boyunca her aşaması testlerden geçiriliyor. Radyejeneral temel ve fore kazık sistemi ile depreme karşı güvenli olarak geliştirilen proje, zemin etüdüne bağlı dayanıklılık raporlarına ve İstanbul Üniversitesi öğretim üyeleri danışmanlığında hazırlanan statik betonarme proje raporuna da sahip.

Vade farksız 36 ay taksit ya da peşin ödemede indirim avantajı!

İnşaat sektöründe çeyrek asrı geride bırakan ve bugüne kadar altına imza attığı pek çok prestijli proje ile binlerce aileyi, özledikleri konforlu yaşama kavuşturan Gül İnşaat güvencesiyle yapılan Vista Residenza 4, bu ayrıcalıktan yararlanmak isteyen müşterilerini uygun ödeme koşullarıyla ev sahibi yapıyor. 265.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkan daireler için isteyen %30 peşinat verip, kalanı miktarı vade farksız 36 ay taksitle ödeyebiliyor. Daire bedelinin tamamını peşin ödeyenler ise çok cazip indirimlerden yararlanıyor. Bu arada, anlaşmalı bankalar aracılığı ile oldukça uygun faiz oranları ile vadeli satış da gerçekleştiriliyor.

Gül İnşaat güvencesiyle Beykent’te inşa edilen Vista Residenza 4 hakkında detaylı bilgi için www.vistaresidenza4.com adresini ziyaret edebilir ya da (0212) 856 04 90 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama