Bankalar 'Bayram' yarışında!

Ramazan Bayramı öncesi bankalar arasında kredi rekabeti kızıştı. Bankalar, aylık yüzde 0.55'e kadar gerileyen faiz oranlarından kredi imkanı sunuyor.

09 Ağustos 2011
Yaklaşan bayram tatili bankacılık sektörünü de canlandırdı. Bankalar "Bayram Kredisi" adı altında başlatılan kampanyalar ile bireysel kredi faiz oranlarını yüzde 0.50'lere kadar çekerken, kredi limiti bankadan bankaya değişiyor. Ağustos ayı sonuna kadar sürecek kampanyalara yoğun ilgi olduğunu belirten bankacılar, kredi talebinin ikiye katlandığını belirtiyor.

İŞ BANKASI: "Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası" ile müşterilerine avantajlı kredi kullanma fırsatı sunuyor. 29 Ağustos 2011 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, tüm ücretli çalışanlar, serbest meslek sahipleri ile emekliler, 10 ay vadeye kadar aylık yüzde 0,58 faiz oranıyla 5.000 TL kredi kullanabiliyor. Kampanya dönemi içinde, 30.000 TL ve 60 aya kadar aylık yüzde 1,25 faiz oranıyla nakit kredi kullanma fırsatı da sunuluyor.

İş Bankası'nın kredi kartı markası Maximum Kart, Ramazan ayına özel olarak yeni bir kampanya hazırladı. Maximum Kart ile 29 Temmuz-29 Ağustos tarihleri arasında Maximum üyesi marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapılacak 100 TL ve üzeri 2. peşin alışveriş 5 TL, 3. peşin alışveriş toplam 10 TL, 4. peşin alışverişte toplam 20 TL, 5. peşin alışveriş ise toplam 50 TL MaxiPuan kazandırıyor.

VAKIFBANK: "Geleneksel Bayram Kredisi"yle her bayram olduğu gibi bu bayram da müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm olmayı hedefliyor. 5 Ağustos'tan itibaren "Geleneksel Bayram Kredisi" kampanyasını başlatan VakıfBank, müşterilerine 50 bin TL'ye kadar kredi kullanma fırsatı sunuyor.

VakıfBank, Geleneksel Bayram Kredisi kampanyası kapsamında isteyene yüzde 0,55'ten başlayan faiz oranları ile 50 bin TL'ye kadar, isteyene masrafsız seçeneği ile 20 bin TL'ye kadar kredi kullanma imkanı sunuyor.

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama