Finansbank'tan "Günde İki Simit Parasına" İhtiyaç Kredisi

Finansbank; evlenmek, evini döşemek, borç ödemek, çocuğunun okul masraflarını karşılamak ya da yeni bir tatile çıkmak isteyenlere özel, çok cazip bir ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.

07 Eylül 2011
Finansbank, günde 2 TL'den başlayan taksitlerle 5.000 TL ya da 4 TL'den başlayan taksitlerle 10.000 TL kredi veriyor. Farklı ödeme seçenekleri ile 2012'de ödemeye başlama kolaylığı da sunuyor.

Finansbank yenilikçi kampanyaları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler üretmeye devam ediyor. 'Bizce Mümkün' sloganıyla bankacılığa yeni bir anlayış getiren Finansbank, cazip ödeme seçenekleri sunduğu "artan taksitli bireysel ihtiyaç kredisi" kampanyası ile müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırıyor.

Finansbank müşterileri, artan taksitli bireysel ihtiyaç kredi kampanyası ile günde 2 TL'den başlayan taksitlerle 5.000 TL ya da 4 TL'den başlayan taksitlerle 10.000 TL kredi kullanabiliyor. Ödemeye 2012'de başlama fırsatı ve 60 aya kadar vadeli kredi kullanma imkanı sunulan kampanyada, taksit tutarları ilk 12 aydan sonra her yıl belli oranlarda artış gösteriyor.

Finansbank'ın artan taksitli ihtiyaç kredisine başvurmak için, cep telefonundan 5030'a TC kimlik numarasını göndermek yeterli. Ayrıca, www.finansbank.com.tr adresinden ya da Finansbank şubelerinden de başvuru yapılabiliyor.

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama