Kredi kartı ile vergi ödeme

Kredi kartı ile vergi ödeme kolaylığını hemen yaşayabilirisiniz. Üstelik kredi kartı ile vergi ödeme işlemi sayesinde vergi ödemelerinizi hemen yapabilir ve ödemelerini dilerseniz taksitlendirebilirsiniz.

07 Temmuz 2012
Kredi kartı ile vergi ödeme

Kredi kartı ile vergi ödeme kolaylığını hemen yaşayabilirisiniz. Üstelik kredi kartı ile vergi ödeme işlemi sayesinde vergi ödemelerinizi hemen yapabilir ve ödemelerini dilerseniz taksitlendirebilirsiniz.

Kredi kartı ile motorlu taşıt vergi ödeme işlemi için Gelir İdaresi Başkanlığı internet vergi dairesi üzerinden motorlu taşıt ödeme linkini seçin ve kredi kartı ile ödemeyi tıklayın. Açılan sayfada plaka numaranızı, kimlik numaranızı ve tescil tarihi alanlarını doldurun ve daha sonra açılan yeni sayfalardaki yönergeleri takip edin. Taksitle vergi borcu ödeme seçeneğini tıklayarak dilerseniz kredi kartı ile vergi ödeme işlemini taksitlendirerek yapabilirsiniz. Taksitle vergi ödeme işlemi Maliye Bakanlığı’nın vergi tahsilatı rakamını her geçen gün artırırken ayrıca vatandaşlara da ödeme kolaylığı tanımaktadır. Kredi kartı ile vergi ödeme işlemi için internet bağlantısı olan bir bilgisayarınız ve uygun limite sahip bir kredi kartınızın olması yeterli. Kredi kartı ile vergi ödeme işlemleri arasında en çok tercih edilenler kredi kartı ile gelir vergisi ödeme ve kredi kartı ile SGK ödeme işlemleridir. Ayrıca kredi kartı ile motorlu taşıtlar vergisi ödeme de en çok yapılan kredi kartı ile vergi ödeme işlemleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Axess limit artırma

Ülkemizde kullanılan kredi kartları arasında en çok tercih edilenlerden biri olan Axess kredi kartı kullanıcılarına pek çok avantaj sunmaktadır. Axess kredi kartı kartı chip para uygulaması sayesinde harcadıkça kazanmanızı sağlarken ayrıca düzenlediği kampanyalar ile de taksitli alışveriş imkanı sunmaktadır.

23 Kasım 2012
Kredi kartının son kullanma tarihi

Her ürünün olduğu gibi kredi kartlarının da son kullanma tarihleri bulunmaktadır. Peki kredi kartının son kullanma tarihi nerede yazar?  Her kredi kartının son kullanma tarihi kredi kartının ön yüzünde kredi kartı numarası hanesinin altında ay ve yıl (yılın son iki hanesi şeklinde) olarak yazılmaktadır. Kredi kartının son kullanma tarihini öğrenme işlemi için kartınızın ön yüzüne bakmanız yeterli olacaktır.

22 Kasım 2012
Şimdi al 2013’te öde

Yeni yıla girmemize sayılı günler kala bankalar hem kredi hem de kredi kartı ürünlerinde şimdi al 2013’te öde kampanyalarına başladılar. Özellikle de kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin yakından takip ettikleri ertelemeli kredi kampanyaları büyük ilgi görürken ödemelerini ötelemek isteyen kişiler alışverişlerde bu tip kampanyalar gerçekleştiren kredi kartı markalarını tercih ediyorlar.

12 Kasım 2012
Kredi kartı dolandırıcılığı

Kredi kartı dolandırıcılığı ne yazık ki günlük hayatta karşılaşabileceğimiz son derece riskli bir durumdur. Kredi kartı dolandırıcılığına karşı bankaların gereken önlemleri almalarına rağmen dolandırıcılar buldukları yeni yöntemler ile insanların canlarını yakmayı sürdürmektedir.

5 Kasım 2012
Kredi kartından para çekilir mi?

Kredi kartından para çekmek mümkündür. Bunun için kredi kartınızın ait olduğu ya da anlaşmalı olarak hizmet sunduğu bir bankamatiği kullanabilirsiniz. Ancak anlaşmalı bankamatikler üzerinden yapılan işlemlerde ek masraf ödemeniz gerektiğini unutmayın.

23 Ekim 2012
Garanti Bankası kredi kartı başvurusu

Garanti Bankası ülkemizde ki ilk para biriktiren kredi kartı sistemini kuran bankalar arasında yer almaktadır. Kurduğu sistem sayesinde müşterilerinin harcadıkça kazanmasını sağlayan Garanti Bankası ayrıca düzenlediği kredi kartı kampanyaları sayesinde bir çok avantaj sunmaktadır.

22 Ekim 2012

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama