Kobi kredileri 2012

Ekonominin lokomotifi olarak kobilere kredi desteği tüm hızı ile sürüyor. Kobi kredileri 2012 yılı ile beraber büyük artış gösterirken bunda kobiler için özel olarak geliştirilen kredi kampanyalarının da büyük payı bulunuyor.

11 Temmuz 2012
Kobi kredileri 2012

Ekonominin lokomotifi olarak kobilere kredi desteği tüm hızı ile sürüyor. Kobi kredileri 2012 yılı ile beraber büyük artış gösterirken bunda kobiler için özel olarak geliştirilen kredi kampanyalarının da büyük payı bulunuyor.

Kobi kredisi olarak bilinen özel kredi paketlerinin en büyük özelliği bu kredi türünün sadece kobi statüsünde bulunan işletmelere kullandırılmasıdır. Kobi kredisi faiz oranları son derece düşük bulunmakla beraber kobi kredisi şartları da diğer kredilere oranla çok daha uygun bulunuyor.

Kobi kredileri veren bankalar arasında en büyük ilgiyi ise TEB görüyor. TEB kobi kredisi faiz oranları ve kredi vadeleri son derece cazip bulunurken aynı zamanda kobilere sunulan özel hizmetler ve sürekli destek hattı ile kobilerin talebi artırılıyor.

Peki kobi kredileri nasıl alınır ve kobi kredisi şartları nelerdir? Kobi kredisi başvurusu için kredi kullanmak istediğiniz bankanın şubesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Ancak kobi kredisine başvuruda bulunabilmek için mutlaka kobi statüsünde bulunmanız gerekir. Ayrıca bankalar kobi kredisi kullanmak isteyen müşterilerinin mutlaka başvuruda bulunulan şubede hesabı olmasını ve tercihen banka kredi kartını kullanmalarını isteyebilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Garanti Bankası ev kredisi

Garanti Bankası ev kredisi alanında ülkemizde en profesyonel hizmet sunan bankalardan biridir. Garanti Mortgage sistemi üzerinden kredi işlemlerini yöneten Garanti Bankası her biri alanında uzman müşteri temsilcileri ile ihtiyaçlarınıza yönelik kredi paketinizi belirlemenize yardımcı olmaktadır.

16 Temmuz 2013
Garanti Bankası dosya masrafı

Garanti Bankası dosya masrafı kullandırılan kredi paketlerinde tahsil edilmekte olan masraflar arasında yer almaktadır. Ancak Garanti Bankası düzenlemiş olduğu dönemsel kampanyalar ile dosya masrafsız kredi kullanımına imkan sağlamaktadır.

16 Temmuz 2013
Taşıt kredisi hesaplama Akbank

Akbank taşıt kredisi kampanyaları ile araç kredisi kullanmak isteyen kişilere farklı seçenekler sunarken ülkemizde en fazla araç kredisi kullandıran bankalar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Akbank taşıt kredilerinde anlaşmalı birçok marka ile daha da avantajlı koşullar ile araç kredisi kullanım imkanı sunmaktadır. 

14 Mayıs 2013
Taşıt kredisi hesaplama

Taşıt kredisi hesaplama işlemleri kredi kullanmak isteyen kişilerin önceden aylık taksit tutarlarını öğrenerek kredi başvurularını şekillendirmelerine yardımcı olmanın yanı sıra ayrıca kredi karşılaştırma işlemleri içinde kullanılmaktadır. Taşıt kredisi hesaplaması gerçekleştirmeden yapacağınız kredi başvurularında daha yüksek faiz oranları ile kredi kullanarak zarara girme riskiniz yükselmektedir. 

13 Mayıs 2013
Taşıt kredisi güncel faiz oranları

Taşıt kredisi faiz oranları bankalar tarafından sürekli olarak değiştirilmektedir. Gerek düzenlenen kampanyalar gerekse de bankaların rakipleri ile olan rekabetleri nedeni ile taşıt kredisi faiz oranları günlük olarak takip edilmelidir. Taşıt kredisi güncel faiz oranları için www.kredikazan.com sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. 

10 Mayıs 2013
Taşıt kredisi erken ödeme

Taşıt kredisi erken ödeme konusunda pek çok kişi yanlış bilgilere sahiptir. Erken kapama konusunda ceza uygulanan tek kredi tipi konut kredisidir. Konut kredisi erken kapama cezası dışında herhangi bir kredi için ceza uygulanması söz konusu değildir. 

8 Mayıs 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama