Citibank kredi başvurusu

Citibank kredi başvurusu için Citibank şubeleri, Citibank internet sitesi, Citibank cep bankacılığı ve Citibank SMS numarasını kullanabilirsiniz.

15 Temmuz 2012
Citibank kredi başvurusu

Citibank kredi başvurusu için Citibank şubeleri, Citibank internet sitesi, Citibank cep bankacılığı ve Citibank SMS numarasını kullanabilirsiniz.

Cep telefonu ile kredi başvurusu için E yazarak 2484 numarasına kısa mesaj yollamanız yeterlidir. Citibank kredi başvurusu için müşterilerine bir çok kolaylık tanımaktadır. Kredi ihtiyacınız var ancak bankaya gidecek durumunuz yok ise Citibank kredi başvurusu için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne büyük harf ile E yazarak 2484’e gönderebiliyorsunuz. Kredi ön onayı çıktıktan sonra Citibank müşteri temsilcileri sizinle iletişime geçiyorlar ve belirttiğiniz adresten kredi evraklarınızı teslim alıyorlar. Kredi evraklarınız teslim alındığı gün kredi tutarınız açılan hesaba yatırılıyor. Böylelikle şubeye hiç uğramadan kredi başvurusu işleminiz tamamlanmış ve krediniz hesabınıza çıkarılmış oluyor. Citibank kredi başvurusu için internet sitesini kullanan müşterilerine de aynı kolaylığı sunuyor. Yeni Citibank kredi kampanyaları ile artık çok daha düşük kredi faiz oranları ile nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Citibank kredi başvurusu işlemi olumlu sonuçlanan kişilerin kredi tutarları aynı gün hesaplarına yatırılmakta olup Citiban kredi başvuru sonucu da başvuru yapmış oldukları kanallar üzerinden yanıtlanmaktadır.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Garanti Bankası ev kredisi

Garanti Bankası ev kredisi alanında ülkemizde en profesyonel hizmet sunan bankalardan biridir. Garanti Mortgage sistemi üzerinden kredi işlemlerini yöneten Garanti Bankası her biri alanında uzman müşteri temsilcileri ile ihtiyaçlarınıza yönelik kredi paketinizi belirlemenize yardımcı olmaktadır.

16 Temmuz 2013
Garanti Bankası dosya masrafı

Garanti Bankası dosya masrafı kullandırılan kredi paketlerinde tahsil edilmekte olan masraflar arasında yer almaktadır. Ancak Garanti Bankası düzenlemiş olduğu dönemsel kampanyalar ile dosya masrafsız kredi kullanımına imkan sağlamaktadır.

16 Temmuz 2013
İng Bank Anında Kredi

İng Bank anında kredi hizmeti ile kredi kullanmak isteyen ancak uzun süren prosedür ve işlemlerden bıkan müşterilerine kolay kredi kullanma imkanı sunmaktadır. İng Bank kredi başvurusu için kredikazan.com sitemiz üzerinden kredi başvuru butonunu tıklamanız yeterli olacaktır. 

9 Temmuz 2013
Finansbank Çiftçi Kredisi


Çiftçi kredisi kullanarak hasat yapana kadar maddi destek almak isteyen çiftçilere için özel olarak hizmet sunan bankalardan biride Finansbank’tır. Finansbank çiftçi kredisi ile ihtiyacınız olan maddi desteği hemen sağlarken ödemesini ise kendinizin belirleyeceği taksitler halinde zorlanmadan kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

9 Temmuz 2013
Finansbank Cepten Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank kredi kartı ürünleri anlaşmalı nokta sayısını her gün artırmayı sürdürürken düzenlenen kampanyalar sayesinde Finansbank kredi kartı başvurusu yapan kişilerin sayıları da artmaya devam ediyor. Başta Card Finans olmak üzere Fix Card ve Taraftar kredi kartları gibi pek çok seçenek sunan Finansbank kredi kartları içerisinden kendinize en uygun olanı seçtikten sonra hemen kredi kartı başvurusu işleminizi gerçekleştirebilirsi

9 Temmuz 2013
Denizbank Çalışma Saatleri

Denizbank çalışma saatleri hafta içi her gün olmak üzere 09:00 – 12:00 ile 13:00 – 17:00 saatleri arasındadır. Hafta sonu açık Denizbank şubesi bulunmamaktadır. Günün her saatinde hesaplarınıza erişmek için dilerseniz Açık Deniz internet şubesi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

3 Temmuz 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama