Bank Asya altın günü

Bank Asya altın günü ile elinizde bulunan tüm altınları 24 ayar altına çevirerek Bank Asya şubelerinde açtıracağınız altın hesabı ile güvence altına alabilirsiniz.

21 Temmuz 2012
Bank Asya altın günü

Bank Asya altın günü ile elinizde bulunan tüm altınları 24 ayar altına çevirerek Bank Asya şubelerinde açtıracağınız altın hesabı ile güvence altına alabilirsiniz.

Bank Asya altın günü her şube için ayrı düzenlenmekte olduğu için mutlaka altınlarınız ile şubeye gitmeden altın günü tarihini sormayı unutmayınız. Bank Asya altın günü olan şubeye Altın Borsası görevlileri verilmekte olup bu görevliler getirmiş olduğunuz altın türlerini ve miktarlarını belirleyerek 24 ayar altına çevirmektedir. Böylelikle altınlarınız hiç değer kaybetmeden banka şubelerinde açılan hesaplara transfer edilmektedir. Bank Asya altın hesabı avantajları arasında altının çalınma riskinin bulunmaması, düşük gramlı ya da sahte altın alma riskinin bulunmaması ve istenilen anda altın alıp satma kolaylığının sağlanması yer almaktadır. Bank Asya altın kuru altın fiyatlarından farklı olmakla beraber serbest piyasada altın kuru yükseldiği takdirde Bank Asya altın kuru da yükselmektedir. Yani altın getirisi ile Bank Asya altın getirisi eşittir ve bu konu da zarara uğrama riskiniz sıfırdır.

Bunlar da ilginizi çekebilir
İng Bank Altın Hesabı

İng Bank altın hesabı sayesinde artık hem altına yatırım yapabilecek hem de altınınızın çalınma korkusunu yaşamayacaksınız. Peki altın hesabı nedir ve altın hesabı nasıl açılır? Altın hesabı bankaların müşterilerine sundukları ve genelde gram altın alış – satış imkanının sunulduğu özel bir yatırım hesabıdır.

10 Temmuz 2013
Finansbank Altın Hesabı

Altın fiyatlarının hızlı bir şekilde düşmesi ile beraber altına yönelik alımlar artmayı sürdürürken bankalarda altın hesapları ile ilgili çalışmalarını hızlandırıyorlar. Özelliklede Finansbank altın hesabı ile ilgili yaptığı kampanyalar ile büyük dikkat çekiyor. 

8 Temmuz 2013
Denizbank altın hesabı nasıl açılır?

Denizbank yatırım hesabı kategorisinde yer alan altın hesabı son dönemin en gözde yatırım araçları arasında yer alan altına yatırım yapmak isteyen kişilere yönelik olarak geliştirilen özel bir hesaptır. Denizbank altın hesabı ile 24 ayar altın için 1 gram ve katları şeklinde yatırım yapmanıza olanak sağlanmaktadır. Peki Denizbank altın hesabı nasıl açılır?

2 Temmuz 2013
Taşıt kredisi hesaplama Bank Asya

Bank Asya taşıt kredisi kullanmak isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri bankalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bank Asya taşıt kredisi paketleri avantajlı faiz kredileri kadar düşük taşıt kredisi dosya masrafı ile de dikkat çekmektedir. 

16 Mayıs 2013
Konut Kredisi Veren Finans Kurumları

Hayallerindeki evi satın almak için yeteri kadar birikimi bulunmayan ancak konut kredisi kullanarak faiz ödemek istemeyen kişiler finans kurumlarından konut finansmanı kullanmayı tercih etmektedirler. Konut kredisi veren finans kurumları bulunmakla beraber bu kurumlar diğer bankalardan farklı olarak konut kredisi faizi yerine konut finansman payı hesaplamaktadır. 

18 Nisan 2013
Araç kredisi Bank Asya

Araç kredisi ürünleri en fazla talep gören bankalardan biri de Bank Asya Katılım Bankası’dır. Bank Asya araç kredisi ya da bilinen adı ile Bank Asya araç finansmanı düşük faiz oranlarının yanı sıra ayrıca esnek vademe ödemeleri ile kredi kullanan kişilere kolay ödeme imkanı sunmaktadır.

31 Aralık 2012

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama