Bankadan kredi almak

Bankadan kredi almak son yıllarda bankalar arasında yaşanan rekabet ile beraber artık çok daha kolay bir hale gelmiştir. Bankaların en büyük kar marjlarını kullandırmış oldukları kredilerden kazanmaktadırlar. Bu nedenle banka çok yüksek risk içermeyen tüm müşterilerinin kredi taleplerini kabul etmektedir.

22 Temmuz 2012
Bankadan kredi almak

Bankadan kredi almak son yıllarda bankalar arasında yaşanan rekabet ile beraber artık çok daha kolay bir hale gelmiştir. Bankaların en büyük kar marjlarını kullandırmış oldukları kredilerden kazanmaktadırlar. Bu nedenle banka çok yüksek risk içermeyen tüm müşterilerinin kredi taleplerini kabul etmektedir.

Bankadan kredi almak için sahip olmanız gereken ilk nitelik 18 yaşını doldurmuş olmanızdır. 18 yaşını dolduran ve aylık kişisel gelirini belgeleyebilen herkes bankadan kredi almak için başvuruda bulunma hakkına sahiptir. Aylık geliri ve kredi puanı yüksek olan kişilerin kredi başvurusu onayları çok daha hızlı bir biçimde kabul edilmektedir. Bankadan kredi çekmek için T.C. kimlik numaranız ile beraber şubeleri ziyaret edebilirsiniz. Kredi onayından sonra banka sizden diğer evrakları talep edecektir. Son dönemde bankadan kredi almak isteyen kişiler için bankalar çeşitli kolaylıklar sunarak internet üzerinden kredi başvurusunda bulunmak ve SMS ile kredi başvurusunda bulunmak gibi birçok yeni hizmetler sunmaktadır. Bankadan kredi almak için internet erişimine sahipseniz bankaların internet sitelerini ziyaret ederek hem kredi hesaplamalarınızı hem de uygun kredi seçeneği bulursanız kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Garanti Bankası ev kredisi

Garanti Bankası ev kredisi alanında ülkemizde en profesyonel hizmet sunan bankalardan biridir. Garanti Mortgage sistemi üzerinden kredi işlemlerini yöneten Garanti Bankası her biri alanında uzman müşteri temsilcileri ile ihtiyaçlarınıza yönelik kredi paketinizi belirlemenize yardımcı olmaktadır.

16 Temmuz 2013
Garanti Bankası dosya masrafı

Garanti Bankası dosya masrafı kullandırılan kredi paketlerinde tahsil edilmekte olan masraflar arasında yer almaktadır. Ancak Garanti Bankası düzenlemiş olduğu dönemsel kampanyalar ile dosya masrafsız kredi kullanımına imkan sağlamaktadır.

16 Temmuz 2013
İng Bank Anında Kredi

İng Bank anında kredi hizmeti ile kredi kullanmak isteyen ancak uzun süren prosedür ve işlemlerden bıkan müşterilerine kolay kredi kullanma imkanı sunmaktadır. İng Bank kredi başvurusu için kredikazan.com sitemiz üzerinden kredi başvuru butonunu tıklamanız yeterli olacaktır. 

9 Temmuz 2013
Finansbank Çiftçi Kredisi


Çiftçi kredisi kullanarak hasat yapana kadar maddi destek almak isteyen çiftçilere için özel olarak hizmet sunan bankalardan biride Finansbank’tır. Finansbank çiftçi kredisi ile ihtiyacınız olan maddi desteği hemen sağlarken ödemesini ise kendinizin belirleyeceği taksitler halinde zorlanmadan kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

9 Temmuz 2013
Finansbank Cepten Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank kredi kartı ürünleri anlaşmalı nokta sayısını her gün artırmayı sürdürürken düzenlenen kampanyalar sayesinde Finansbank kredi kartı başvurusu yapan kişilerin sayıları da artmaya devam ediyor. Başta Card Finans olmak üzere Fix Card ve Taraftar kredi kartları gibi pek çok seçenek sunan Finansbank kredi kartları içerisinden kendinize en uygun olanı seçtikten sonra hemen kredi kartı başvurusu işleminizi gerçekleştirebilirsi

9 Temmuz 2013
Denizbank Çalışma Saatleri

Denizbank çalışma saatleri hafta içi her gün olmak üzere 09:00 – 12:00 ile 13:00 – 17:00 saatleri arasındadır. Hafta sonu açık Denizbank şubesi bulunmamaktadır. Günün her saatinde hesaplarınıza erişmek için dilerseniz Açık Deniz internet şubesi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

3 Temmuz 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama