Bankada kasa kiralama

Bankada kasa kiralama hizmeti bankaların her şubesinde bulunmadığı için mutlaka kasa kiralamak istediğiniz şubeyi önceden arayıp hizmet sorgulamasında bulunmanız gerekir. Bankadan kasa kiralama hizmeti ücretli olup yıllık kira bedelinin yanı sıra depozito ücreti de talep edilmektedir.

23 Temmuz 2012
Bankada kasa kiralama

Bankada kasa kiralama hizmeti bankaların her şubesinde bulunmadığı için mutlaka kasa kiralamak istediğiniz şubeyi önceden arayıp hizmet sorgulamasında bulunmanız gerekir. Bankadan kasa kiralama hizmeti ücretli olup yıllık kira bedelinin yanı sıra depozito ücreti de talep edilmektedir.

Bankada kasa açtırmak için aynı banka şubesinde hesabınızın bulunması şartı bazı bankalar tarafından talep edilmektedir. Bankada kasa kiralama hizmeti için yıllık kira bedelleri bankalar arasında farklılık göstermekle beraber genelde her banka bir yıllık kira bedeli kadar depozito bedeli de talep etmektedir. Banka kasa fiyatları yıllık olarak alınıp yıl içerisinde kasanın boşaltılması halinde ücret iadesi talep edilme hakkı bulunmamaktadır.  Bankadan kasa kiralama hizmeti esnasında sizden talep edilen tek ücret kasa kirası ve yıllık kasa depozitosudur. Kasa kiralama fiyatları yıllık 250,00 liradan başlamaktadır ve kiralamanın devam edileceği her yıl için ücret yenilenmektedir. Kasa kiralama Halk Bank ve Vakıfbank gibi bankalarda hesaptan ödeme talimatı bulunan müşteriler için çok daha uygun fiyatlı olarak sunulurken özel bankalarda fiyatlar biraz daha yüksek seyretmektedir. 

Bunlar da ilginizi çekebilir
Taşıt kredisi hesaplama Vakıfbank

Vakıfbank taşıt kredisi farklı ihtiyaçlara cevap vermeye yönelik olarak oluşturulan birçok paket seçeneği ile sizlere en uygun taşıt kredisi paketini belirleme imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda anlaşmalı markalar için sunulan otomobil kredisi kampanyaları ile çok daha düşük faiz oranları ile araç kredisi kullanma imkanı sunulmaktadır. 

16 Mayıs 2013
Konut Kredisi Vakıfbank

Konut kredisi Vakıfbank şubeleri ve internet sitesi üzerinden kullanılabilmektedir. Vakıfbank konut kredisi düşük faiz oranlarının yanı sıra ayrıca ödeme kolaylığı sunan esnek vade seçenekleri ile de dikkat çekmektedir.

11 Nisan 2013
İhtiyaç kredisi Vakıfbank

İhtiyaç kredisi Vakıfbank tarafından düşük faiz oranları ve esnek geri ödeme seçenekleri ile kullanıma sunulmaktadır. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu için size en yakın Vakıfbank internet sitesini ziyaret edebileceğiniz gibi aynı zamanda Vakıfbank internet sitesi üzerinden de kredi başvurusunda bulunma imkanı sunulmaktadır.

10 Aralık 2012
Bankadan kasa kiralama

Altınlarınızı, yatırım araçlarınızı, değerli evraklarınızı kısacası çalınmasından korktuğunuz her türlü özel eşyanızı bankaların kiralık kasalarında saklayabilirsiniz. Bankadan kasa kiralama maliyetli bir işlem olmakla beraber bankaların yüksek güvenlik hizmeti sağlaması nedeni ile son derece güvenilirdir.

23 Ekim 2012
VakıfBank Bayram Kredisi Reklamı

Vakıfbank'ın Halden Anlayanlara ithaf ettiği bayram kredisi reklamını biz çok beğendik. Bakalım siz de beğenecek misiniz ?

9 Ağustos 2012
Kamu çalışanlarına kredi

Kamu çalışanlarına kredi kampanyaları tüm hızı ile sürüyor. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan kişilerin kredi ödemelerini daha sağlam bulan bankalar bu nedenle kamu çalışanlarına kredi verme konusunda daha istekli davranıyorlar.

18 Temmuz 2012

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama