Kredi kartı başvurusu

Kredi kartı başvurusu için bankaların aradıkları en önemli nitelik belgelenebilir aylık gelire sahip olmanızdır. Bu niteliğe sahip olan kişilere bankalar çok kolay şekilde kredi kartı vermektedirler.

25 Temmuz 2012
Kredi kartı başvurusu

Kredi kartı başvurusu için bankaların aradıkları en önemli nitelik belgelenebilir aylık gelire sahip olmanızdır. Bu niteliğe sahip olan kişilere bankalar çok kolay şekilde kredi kartı vermektedirler.

Kredi kartı başvurusu için 18 yaş altı kişilerde ailelerinin onay belgesi aranır. Üniversite öğrencileri için birçok banka ek kart ve aile izni ile kredi kartı kullanımına izin vermektedir. Ev hanımlarına kredi kartı veren banka ne yazık ki bulunmamaktadır. Bunun en önemli nedeni ev hanımlarının düzenli ek gelirlerinin bulunmamasıdır. Kredi kartı başvurusu için pek çok banka artık kimlik belgesini yeterli bulurken ayrıca gelir belgesi ve ikametgah belgesi isteme hakkına da sahiptir. İnternetten kredi kartı başvurusu da bir başka yöntemdir. Bu yöntem ile kredi kartı almak istediğiniz banka internet sitesini ziyaret ederek kredi kartı başvuru işleminizi tamamlamanız yeterli olacaktır. Ayrıca dilerseniz cep telefonundan kredi kartı başvurusu işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için kredi kartı talep etmek istediğiniz bankanın belirlemiş olduğu cep telefonu numarasına T.C. kimlik numaranızı yollamak.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Axess limit artırma

Ülkemizde kullanılan kredi kartları arasında en çok tercih edilenlerden biri olan Axess kredi kartı kullanıcılarına pek çok avantaj sunmaktadır. Axess kredi kartı kartı chip para uygulaması sayesinde harcadıkça kazanmanızı sağlarken ayrıca düzenlediği kampanyalar ile de taksitli alışveriş imkanı sunmaktadır.

23 Kasım 2012
Kredi kartının son kullanma tarihi

Her ürünün olduğu gibi kredi kartlarının da son kullanma tarihleri bulunmaktadır. Peki kredi kartının son kullanma tarihi nerede yazar?  Her kredi kartının son kullanma tarihi kredi kartının ön yüzünde kredi kartı numarası hanesinin altında ay ve yıl (yılın son iki hanesi şeklinde) olarak yazılmaktadır. Kredi kartının son kullanma tarihini öğrenme işlemi için kartınızın ön yüzüne bakmanız yeterli olacaktır.

22 Kasım 2012
Şimdi al 2013’te öde

Yeni yıla girmemize sayılı günler kala bankalar hem kredi hem de kredi kartı ürünlerinde şimdi al 2013’te öde kampanyalarına başladılar. Özellikle de kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin yakından takip ettikleri ertelemeli kredi kampanyaları büyük ilgi görürken ödemelerini ötelemek isteyen kişiler alışverişlerde bu tip kampanyalar gerçekleştiren kredi kartı markalarını tercih ediyorlar.

12 Kasım 2012
Kredi kartı dolandırıcılığı

Kredi kartı dolandırıcılığı ne yazık ki günlük hayatta karşılaşabileceğimiz son derece riskli bir durumdur. Kredi kartı dolandırıcılığına karşı bankaların gereken önlemleri almalarına rağmen dolandırıcılar buldukları yeni yöntemler ile insanların canlarını yakmayı sürdürmektedir.

5 Kasım 2012
Kredi kartından para çekilir mi?

Kredi kartından para çekmek mümkündür. Bunun için kredi kartınızın ait olduğu ya da anlaşmalı olarak hizmet sunduğu bir bankamatiği kullanabilirsiniz. Ancak anlaşmalı bankamatikler üzerinden yapılan işlemlerde ek masraf ödemeniz gerektiğini unutmayın.

23 Ekim 2012
Garanti Bankası kredi kartı başvurusu

Garanti Bankası ülkemizde ki ilk para biriktiren kredi kartı sistemini kuran bankalar arasında yer almaktadır. Kurduğu sistem sayesinde müşterilerinin harcadıkça kazanmasını sağlayan Garanti Bankası ayrıca düzenlediği kredi kartı kampanyaları sayesinde bir çok avantaj sunmaktadır.

22 Ekim 2012

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama