Nasıl kredi çekebilirim?

Nasıl kredi çekebilirim diye soran takipçilerimizin sayılarının artması ile beraber sizler için www.kredikazan.com olarak yeni bir yazı hazırladık.

28 Temmuz 2012
Nasıl kredi çekebilirim?

Nasıl kredi çekebilirim diye soran takipçilerimizin sayılarının artması ile beraber sizler için www.kredikazan.com olarak yeni bir yazı hazırladık.

Öncelikli olarak kredi çekmek için şartlar olduğunu bilmeniz gerekiyor. Kredi çekmek için mutlaka 18 yaşını doldurmuş olmanız ve belgelenebilir aylık kazanca sahip olmanız gerekir. Ev hanımlarının aylık sabit geliri bulunmadığı için ev hanımlarına kredi veren bankalar bulunmamaktadır. Ev hanımlarına kredi imkanı sadece hibe kredi ve teşvik kredisi gibi özel paketlerden sağlanmaktadır. 18 yaşını dolduran ve aylık düzenli gelire sahip herkes kredi başvurusunda bulunma hakkına sahiptir. Kredi başvurusu için www.kredikazan.com sitemizin ana sayfasında yer alan ve sizler için özel olarak hazırlanmış kredi tekliflerinden uygun olanını belirlemeniz yeterlidir. Daha sonra kredi başvurusu butonunu kullanarak sizden istenilen bilgi alanlarını doldurup formu göndermeniz ile beraber kredi başvurunuz alınmış olur. www.kredikazan.com sitemiz üzerinden Denizbank kredi başvurusu, Finansbank kredi başvurusu,  ve Garanti Bankası kredi başvurusu işlemlerinizi cazip kredi faiz oranları ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Garanti Bankası ev kredisi

Garanti Bankası ev kredisi alanında ülkemizde en profesyonel hizmet sunan bankalardan biridir. Garanti Mortgage sistemi üzerinden kredi işlemlerini yöneten Garanti Bankası her biri alanında uzman müşteri temsilcileri ile ihtiyaçlarınıza yönelik kredi paketinizi belirlemenize yardımcı olmaktadır.

16 Temmuz 2013
Garanti Bankası dosya masrafı

Garanti Bankası dosya masrafı kullandırılan kredi paketlerinde tahsil edilmekte olan masraflar arasında yer almaktadır. Ancak Garanti Bankası düzenlemiş olduğu dönemsel kampanyalar ile dosya masrafsız kredi kullanımına imkan sağlamaktadır.

16 Temmuz 2013
Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi

Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Kamu çalışanıysanız ve nakit desteğe ihtiyaç duyuyorsanız sizde hemen kredikazan.com sitemiz üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, ihtiyaçlarınızı ertelemeden hemen sahip olabilirsiniz.

2 Temmuz 2013
İhtiyaç kredisi dosya masrafı iade

Konut kredisi dosya masrafı iade işlemlerinin başlaması ile beraber ihtiyaç kredisi kullanan kişiler içinde umut ışığı doğmuştur. Pek çok kişi ne yazık ki dosya masrafı iadesi için sadece konut kredisi kullanan kişilerin talepte bulunabileceklerini düşünmektedir. Oysaki bankadan kredi kullanırken dosya masrafı ödeyen herkes bu haktan yararlanabilmekte ve dosya masrafı iadesi için bankalara dava açabilmektedir.

2 Temmuz 2013
Taşıt kredisi hesaplama Akbank

Akbank taşıt kredisi kampanyaları ile araç kredisi kullanmak isteyen kişilere farklı seçenekler sunarken ülkemizde en fazla araç kredisi kullandıran bankalar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Akbank taşıt kredilerinde anlaşmalı birçok marka ile daha da avantajlı koşullar ile araç kredisi kullanım imkanı sunmaktadır. 

14 Mayıs 2013
Taşıt kredisi hesaplama

Taşıt kredisi hesaplama işlemleri kredi kullanmak isteyen kişilerin önceden aylık taksit tutarlarını öğrenerek kredi başvurularını şekillendirmelerine yardımcı olmanın yanı sıra ayrıca kredi karşılaştırma işlemleri içinde kullanılmaktadır. Taşıt kredisi hesaplaması gerçekleştirmeden yapacağınız kredi başvurularında daha yüksek faiz oranları ile kredi kullanarak zarara girme riskiniz yükselmektedir. 

13 Mayıs 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama