Vakıfbank bayram kredisi

Vakıfbank bayram kredisi ile gerçekten bayram edeceksiniz. Tüm ihtiyaçlarınız için 0,49’dan başlayan faiz oranları ve düşük kredi dosya masrafı ile bayram üzeri tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılayacaksınız.

31 Temmuz 2012
Vakıfbank bayram kredisi

Vakıfbank bayram kredisi ile gerçekten bayram edeceksiniz. Tüm ihtiyaçlarınız için 0,49’dan başlayan faiz oranları ve düşük kredi dosya masrafı ile bayram üzeri tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılayacaksınız.

Geleneksel hale getirilen Vakıfbank bayram kredisi 2012 yılı için baştan revize edilirken düşük faiz oranlarının yanı sıra ayrıca 60 ay vade seçeneği ile de büyük ilgi görüyor. Bu sene bayram kredisi kampanyası için kredi kullanımını minumum 500, maksimum 40 bin lira olarak belirleyen Vakıfbank kredi başvurularında ise kimlik belgesi, aylık gerinizi gösteren belge ve adres belgesi talep etmektedir. Vakıfbank bayram kredisi hesaplama işlemi için Vakıfbank internet sitesinden yararlanabilirsiniz. Vakıfbank internet sitesi üzerinden bireysel krediler bölümünden Vakıfbank bayram kredisi seçeneğini seçerek kredi çekmek istediğiniz tutar ve geri ödeme vadenize göre hesaplamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Hesaplamanız sonucu kredi taksit tutarınıza bağlı olarak başvuruda bulunmak isterseniz hesaplama alanının altında yer alan Vakıfbank bayram kredisi başvurusu butonuna tıklayarak dilerseniz internet üzerinden de başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank bayram kredisi ile ilgili tüm sorularınızı yorum bölümünden iletebilirsiniz.  

Bunlar da ilginizi çekebilir
Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi

Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Kamu çalışanıysanız ve nakit desteğe ihtiyaç duyuyorsanız sizde hemen kredikazan.com sitemiz üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, ihtiyaçlarınızı ertelemeden hemen sahip olabilirsiniz.

2 Temmuz 2013
İhtiyaç kredisi dosya masrafı iade

Konut kredisi dosya masrafı iade işlemlerinin başlaması ile beraber ihtiyaç kredisi kullanan kişiler içinde umut ışığı doğmuştur. Pek çok kişi ne yazık ki dosya masrafı iadesi için sadece konut kredisi kullanan kişilerin talepte bulunabileceklerini düşünmektedir. Oysaki bankadan kredi kullanırken dosya masrafı ödeyen herkes bu haktan yararlanabilmekte ve dosya masrafı iadesi için bankalara dava açabilmektedir.

2 Temmuz 2013
Taşıt Kredisi Mi İhtiyaç Kredisi Mi?

Taşıt kredisinin avantajları bulunduğu kadar dezavantajları da bulunmaktadır. Bu nedenle araç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin birçoğu taşıt kredisi mi ihtiyaç kredisi mi ikilemine düşmektedir. 

29 Mart 2013
Taşıt Kredisi Araç Yaşı

İkinci el araç kredisi kullanmak isteyen kişilerin dikkat etmeleri gereken en önemli konu taşıt kredisi araç yaşı sınırlamasıdır. İkinci el araç kredileri için uygulanan araç kredisi yaş sınırlaması bankalar arasında farklılıklar göstermekle beraber ortalama olarak bankalar en fazla 5 yaşa kadar olan araçlara kredi kullanım imkanı sunmaktadır. 

26 Mart 2013
Taşıt Kredisi Kaç Günde Çıkar?

Günümüzde geliştirilen kredi istihbaratı sayesinde bankalar sadece T.C. kimlik bilgileri üzerinden dakikalar içerisinde kredi onayı vermektedir. Taşıt kredisi gibi daha yüksek miktarlı kredilerde ise yürütülen istihbarata daha derin olduğu için kredi onay süresi uzayabilmektedir. Peki taşıt kredisi kaç günde çıkar? Taşıt kredisi onay süresi kredi başvurusunda bulunan kişinin kredi puanına göre belirlenmektedir. Kredi

26 Mart 2013
Konut Kredisi Peşinatsız

Konut kredisi peşinatsız olarak ne yazık ki kullandırılamamaktadır. Bankaların büyük çoğunluğu satın alınmak istenen konutun yüzde 70’i kadar olan tutar için kredi onayı verirken bazı bankalarda bu oran yüzde 80’lere kadar çıkabilmektedir. 

15 Mart 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama