Öğretmenlere özel kredi

Öğretmenelere özel kredi paketleri ile sadece öğretmenlerin yararlanabileceği düşük faizli ve masrafsız kredi kullanım imkanı sunulmaktadır. Öğretmenlere özel kredi Ziraat Bankası başta olmak üzere pek çok banka tarafından sunulmaktadır.

02 Ağustos 2012
Öğretmenlere özel kredi

Öğretmenelere özel kredi paketleri ile sadece öğretmenlerin yararlanabileceği düşük faizli ve masrafsız kredi kullanım imkanı sunulmaktadır. Öğretmenlere özel kredi Ziraat Bankası başta olmak üzere pek çok banka tarafından sunulmaktadır.

Öğretmenlere özel krediler özellikle de Öğretmenler Günü döneminde düzenlenirken meslek grupları arasında en büyük avantajlar öğretmenlere sunulmaktadır. Öğretmenlere özel kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin öğretmenlik yaptıklarını belgelemeleri istenmektedir. Meslek gruplarına özel kredi olduğu için öğretmen olduğunu kanıtlayan belge sunamayan kişiler öğretmenlere özel kredi paketlerinden yararlanmalarına izin verilmemektedir. Öğretmen kredisi 2012 yılında da düzenlenen kampanyalar sayesinde yüksek kullanım miktarlarına ulaşırken özellikle de özel sektörde çalışan öğretmenlerin gerek çalışma koşulları gerekse de düşük maaşlı çalışmaları nedeni ile kredi ihtiyaçları çok daha yüksek olmaktadır. Öğretmen kredisi hazırlayan bankaların bir çoğu masrafsız kredi paketleri sunarken bazı bankalarda ise düşük faizli ve indirimli kredi paketleri üzerinden düşük kredi masrafları talep edilmektedir. Öğretmen kredileri için yorum bölümünden sorularınızı iletebilir, www.kredikazan.com sitemiz üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz...

Bunlar da ilginizi çekebilir
Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi

Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Kamu çalışanıysanız ve nakit desteğe ihtiyaç duyuyorsanız sizde hemen kredikazan.com sitemiz üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, ihtiyaçlarınızı ertelemeden hemen sahip olabilirsiniz.

2 Temmuz 2013
İhtiyaç kredisi dosya masrafı iade

Konut kredisi dosya masrafı iade işlemlerinin başlaması ile beraber ihtiyaç kredisi kullanan kişiler içinde umut ışığı doğmuştur. Pek çok kişi ne yazık ki dosya masrafı iadesi için sadece konut kredisi kullanan kişilerin talepte bulunabileceklerini düşünmektedir. Oysaki bankadan kredi kullanırken dosya masrafı ödeyen herkes bu haktan yararlanabilmekte ve dosya masrafı iadesi için bankalara dava açabilmektedir.

2 Temmuz 2013
Taşıt Kredisi Mi İhtiyaç Kredisi Mi?

Taşıt kredisinin avantajları bulunduğu kadar dezavantajları da bulunmaktadır. Bu nedenle araç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin birçoğu taşıt kredisi mi ihtiyaç kredisi mi ikilemine düşmektedir. 

29 Mart 2013
Taşıt Kredisi Araç Yaşı

İkinci el araç kredisi kullanmak isteyen kişilerin dikkat etmeleri gereken en önemli konu taşıt kredisi araç yaşı sınırlamasıdır. İkinci el araç kredileri için uygulanan araç kredisi yaş sınırlaması bankalar arasında farklılıklar göstermekle beraber ortalama olarak bankalar en fazla 5 yaşa kadar olan araçlara kredi kullanım imkanı sunmaktadır. 

26 Mart 2013
Taşıt Kredisi Kaç Günde Çıkar?

Günümüzde geliştirilen kredi istihbaratı sayesinde bankalar sadece T.C. kimlik bilgileri üzerinden dakikalar içerisinde kredi onayı vermektedir. Taşıt kredisi gibi daha yüksek miktarlı kredilerde ise yürütülen istihbarata daha derin olduğu için kredi onay süresi uzayabilmektedir. Peki taşıt kredisi kaç günde çıkar? Taşıt kredisi onay süresi kredi başvurusunda bulunan kişinin kredi puanına göre belirlenmektedir. Kredi

26 Mart 2013
Konut Kredisi Peşinatsız

Konut kredisi peşinatsız olarak ne yazık ki kullandırılamamaktadır. Bankaların büyük çoğunluğu satın alınmak istenen konutun yüzde 70’i kadar olan tutar için kredi onayı verirken bazı bankalarda bu oran yüzde 80’lere kadar çıkabilmektedir. 

15 Mart 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama