Kredi hesaplama programı

Kredi hesaplama programı sayesinde dilerseniz kredi kullanmak istediğiniz tutar için ödeme yapacağınız aylık taksitlerini belirleyebilir dilerseniz de aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarına bağlı olarak kullanabileceğiniz toplam kredi tutarını öğrenebilirsiniz.

02 Ağustos 2012
Kredi hesaplama programı

Kredi hesaplama programı sayesinde dilerseniz kredi kullanmak istediğiniz tutar için ödeme yapacağınız aylık taksitlerini belirleyebilir dilerseniz de aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarına bağlı olarak kullanabileceğiniz toplam kredi tutarını öğrenebilirsiniz.

Bankaların internet siteleri üzerinden kredi hesaplama programı kullanabileceğiniz gibi ayrıca kredi karşılaştırma işlemleri için özel olarak kurulan sitelerden de destek alabilirsiniz. www.kredikazan.com sitemiz üzerinden ise hem kredi hesaplama programı kullanabilir hem de ihtiyaçlarınıza uygun kredi seçenekleri bulmanız halinde kredi başvurusu işleminde bulunabilirsiniz. www.kredikazan.com sitemizden Denizbank kredi hesaplama, Finansbank kredi hesaplama ve Garanti Bankası kredi hesaplama işlemlerinizi ana menüden güncel ve doğru kredi faiz oranları ile gerçekleştirme imkanına da sahipsiniz. Kredi hesaplama işlemi aylık taksit tutarınızı öğrenmenizin yanı sıra diğer bankaların kredi seçeneklerini karşılaştırmanız açısından da size yardımcı olacaktır. Ancak banka kredi karşılaştırmasında bulunurken sadece kredi faiz oranlarını karşılaştırmak yerine mutlaka kredi masraflarını da hesaplamalara dahil etmeniz gerekir. Böylelikle en doğru sonucu elde edebilir ve en uygun kredi seçeneğini belirleyebilirsiniz.  

Bunlar da ilginizi çekebilir
Denizbank Bireysel Kredi

Denizbank bireysel kredi kullanmak isteyen müşterilerine son derece düşük faizler ile kredi kullanma imkanı sunmaktadır. Denizbank bireysel kredi faiz oranları kadar aynı zamanda dosya masrafsız kredi paketleri ile de dikkat çekmektedir.

2 Temmuz 2013
Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi

Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Kamu çalışanıysanız ve nakit desteğe ihtiyaç duyuyorsanız sizde hemen kredikazan.com sitemiz üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, ihtiyaçlarınızı ertelemeden hemen sahip olabilirsiniz.

2 Temmuz 2013
İhtiyaç kredisi dosya masrafı iade

Konut kredisi dosya masrafı iade işlemlerinin başlaması ile beraber ihtiyaç kredisi kullanan kişiler içinde umut ışığı doğmuştur. Pek çok kişi ne yazık ki dosya masrafı iadesi için sadece konut kredisi kullanan kişilerin talepte bulunabileceklerini düşünmektedir. Oysaki bankadan kredi kullanırken dosya masrafı ödeyen herkes bu haktan yararlanabilmekte ve dosya masrafı iadesi için bankalara dava açabilmektedir.

2 Temmuz 2013
Taşıt kredisi alamıyorum
Bankaların tüm kredi türlerinde olduğu gibi taşıt kredilerinde de yapılan taşıt kredisi başvurusu işlemini reddetme hakları bulunmaktadır. Taşıt kredisi alamıyorum diyen kişiler genelde kara liste içerisinde yer olan kişilerdir. Bankaların geliştirmiş olduğu ortak bir program sayesinde kredi notu tüm bankalar tarafından sadece T.C. kimlik numarası üzerinden görülebilmekte ve kredi başvuruları bu nota göre değerlendirilmektedir.
19 Haziran 2013
Taşıt kredisi almak istiyorum
Günümüzde pek çok kişi artık hayalindeki aracı satın almak için kredi kullanmayı tercih etmektedir. Bankaların taşıt kredisi şartları ve faiz oranlarını yumuşatmasının da payı büyüktür. Ayrıca ünlü araç firmalarının bankalar ile anlaşmalı araç kredisi kampanyaları düzenlemeleri de araç kredisi başvuru oranlarını artırmaktadır.
19 Haziran 2013
Taşıt kredisi online başvuru
Taşıt kredisi online başvuru işlemi için kredikazan.com sitemizin ana panelinde yer alan araç kredisi başvuru butonunu tıklamanız yeterlidir. Sitemiz üzerinden anlaşmalı olduğumuz bankalar için çok daha düşük kredi faiz oranları ile araç kredisi kullanma imkanınız bulunmaktadır.
19 Haziran 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama