Finansbank konut kredisi yeniden yapılandırma

Finansbank konut kredisi yeniden yapılandırma işlemi için kredi çekmiş olduğunuz şubeyi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Ancak bunun için masraf ödemek zorunda olduğunuzu unutmayın.

20 Ağustos 2012
Finansbank konut kredisi yeniden yapılandırma

Finansbank konut kredisi yeniden yapılandırma işlemi için kredi çekmiş olduğunuz şubeyi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Ancak bunun için masraf ödemek zorunda olduğunuzu unutmayın.

Bu nedenle yeniden yapılandırma başvurusunda bulunmadan önce mutlaka faiz indiriminin kredi yeniden yapılandırma masrafını karşılayıp karşılamadığını hesaplamanız gerekmektedir. Finansbank konut kredisi yeniden yapılandırma hesaplama işlemini kredi hesabınızın bulunduğu şubede gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin sonunda sizden talep edilen konut kredisi yeniden yapılandırma ücreti ile faiz indiriminin birbirini karşılayıp karşılamadığını görebilirsiniz. Konut kredinizin bitmesine az bir süre kaldıysa konut kredinizi yeniden yapılandırmanız sizin lehinize değil aleyhinize olacaktır. Ancak konut kredinizin vadesinin dolmasına daha uzun süre var ise ve kredi faiz oranlarında 1 puanın üzerinde indirim yapıldıysa kredi yeniden yapılandırma başvurusu için gereken koşullara sahipsiniz demektir. Diğer tüm bankalarda olduğu gibi Finansbank’ta konut kredisi yeniden yapılandırma işlemi için müşterilerinden belirli oranda masraf talep etmektedir. Finansbank konut kredisi faiz oranları için yapılan indirimlerde bu koşulları göz önünde bulundurmanız ve mutlaka uzun vadeli karşılaştırmalarda bulunmanız lehinize olacaktır

Bunlar da ilginizi çekebilir
Garanti Bankası ev kredisi

Garanti Bankası ev kredisi alanında ülkemizde en profesyonel hizmet sunan bankalardan biridir. Garanti Mortgage sistemi üzerinden kredi işlemlerini yöneten Garanti Bankası her biri alanında uzman müşteri temsilcileri ile ihtiyaçlarınıza yönelik kredi paketinizi belirlemenize yardımcı olmaktadır.

16 Temmuz 2013
Finansbank Çift Sarılı Hesap

Finansbank çift sarılı hesap ile artık hesabınızdan yaptığınız her işlem ile kazanan siz olacaksınız. Finansbank çift sarılı hesabın en büyük avantajı hesabınızın vadeli hesap gibi kazanç getirisi sağlarken işlemlerinizi vadesiz hesap gibi günlük olarak yerine getirme imkanınızın bulunmasıdır. 

9 Temmuz 2013
Finansbank Çiftçi Kredisi


Çiftçi kredisi kullanarak hasat yapana kadar maddi destek almak isteyen çiftçilere için özel olarak hizmet sunan bankalardan biride Finansbank’tır. Finansbank çiftçi kredisi ile ihtiyacınız olan maddi desteği hemen sağlarken ödemesini ise kendinizin belirleyeceği taksitler halinde zorlanmadan kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

9 Temmuz 2013
Finansbank Cepten Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank kredi kartı ürünleri anlaşmalı nokta sayısını her gün artırmayı sürdürürken düzenlenen kampanyalar sayesinde Finansbank kredi kartı başvurusu yapan kişilerin sayıları da artmaya devam ediyor. Başta Card Finans olmak üzere Fix Card ve Taraftar kredi kartları gibi pek çok seçenek sunan Finansbank kredi kartları içerisinden kendinize en uygun olanı seçtikten sonra hemen kredi kartı başvurusu işleminizi gerçekleştirebilirsi

9 Temmuz 2013
Finansbank Cep Kredi

Finansbank kredi başvurusu için kullanabileceğiniz yöntemlerden biride cepten kredi başvurusunda bulunma işlemidir. Finansbank cepten kredi başvurusu işleminiz için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek T.C. kimlik numaranızı yazdıktan sonra 5030 numarasına yollamanız yeterli olacaktır. 

9 Temmuz 2013
Finansbank Araç Kredisi

Finansbank araç kredisi ile hayallerinizdeki aracı hemen bugün satın alırken ödemelerinizi 60 aya kadar varan vadelerde kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Finansbank araç kredisi faiz oranı kadar düşük tutulan dosya masrafı tutarı da dikkat çekmektedir. 

8 Temmuz 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama