Kredi kullanmak istiyorum

Kredi kullanmak istiyorum diyen kişi sayısı her geçen gün artarken bankalar oluşan bu pastadan en büyük dilimi alabilmek için büyük bir rekabet içerisine giriyorlar. Oluşan bu rekabet ortamı ise en çok tüketicilere yarıyor.

21 Ağustos 2012
Kredi kullanmak istiyorum

Kredi kullanmak istiyorum diyen kişi sayısı her geçen gün artarken bankalar oluşan bu pastadan en büyük dilimi alabilmek için büyük bir rekabet içerisine giriyorlar. Oluşan bu rekabet ortamı ise en çok tüketicilere yarıyor.

İndirimli krediler ile vatandaş daha düşük faiz oranları ile kredi kullanma imkanı bulurken uzmanlar ise kredi kullanmak istiyorum diyen kişileri uyarmaya devam ediyorlar. Özellikle de tatil kredisi ve ev tadilat kredisi gibi çok zorunlu olmayan tüketici kredisi paketlerinden yararlanmak isteyen kişileri uyaran uzmanlar bankaların reklam kampanyaları nedeni ile acele karar vermemelerini istiyorlar. Tatil kredisi reklamları ile özellikle de çocuklu ailelerin zor durumda kaldığı ve çocukların yapmış oldukları baskı nedeni ile gereksiz yere kredi kullanım oranının arttığı görülüyor. Kredi kullanmak istiyorum diyorsanız 18 yaşınızı doldurmuş ve belgelendirebileceğiniz aylık gelire sahip olmanız şartı ile hemen www.kredikazan.com sitemiz üzerinden kredi başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden anlaşmalı olduğumuz bankalarımız Garanti Bankası kredisi başvurusu, Finansbank kredi başvurusu, Denizbank kredi başvurusu ve Fibabank kredi başvurusu için daha düşük faiz oranları ile kredi başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Garanti Bankası ev kredisi

Garanti Bankası ev kredisi alanında ülkemizde en profesyonel hizmet sunan bankalardan biridir. Garanti Mortgage sistemi üzerinden kredi işlemlerini yöneten Garanti Bankası her biri alanında uzman müşteri temsilcileri ile ihtiyaçlarınıza yönelik kredi paketinizi belirlemenize yardımcı olmaktadır.

16 Temmuz 2013
Garanti Bankası dosya masrafı

Garanti Bankası dosya masrafı kullandırılan kredi paketlerinde tahsil edilmekte olan masraflar arasında yer almaktadır. Ancak Garanti Bankası düzenlemiş olduğu dönemsel kampanyalar ile dosya masrafsız kredi kullanımına imkan sağlamaktadır.

16 Temmuz 2013
İng Bank Anında Kredi

İng Bank anında kredi hizmeti ile kredi kullanmak isteyen ancak uzun süren prosedür ve işlemlerden bıkan müşterilerine kolay kredi kullanma imkanı sunmaktadır. İng Bank kredi başvurusu için kredikazan.com sitemiz üzerinden kredi başvuru butonunu tıklamanız yeterli olacaktır. 

9 Temmuz 2013
Finansbank Çiftçi Kredisi


Çiftçi kredisi kullanarak hasat yapana kadar maddi destek almak isteyen çiftçilere için özel olarak hizmet sunan bankalardan biride Finansbank’tır. Finansbank çiftçi kredisi ile ihtiyacınız olan maddi desteği hemen sağlarken ödemesini ise kendinizin belirleyeceği taksitler halinde zorlanmadan kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

9 Temmuz 2013
Finansbank Cepten Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank kredi kartı ürünleri anlaşmalı nokta sayısını her gün artırmayı sürdürürken düzenlenen kampanyalar sayesinde Finansbank kredi kartı başvurusu yapan kişilerin sayıları da artmaya devam ediyor. Başta Card Finans olmak üzere Fix Card ve Taraftar kredi kartları gibi pek çok seçenek sunan Finansbank kredi kartları içerisinden kendinize en uygun olanı seçtikten sonra hemen kredi kartı başvurusu işleminizi gerçekleştirebilirsi

9 Temmuz 2013
Denizbank Çalışma Saatleri

Denizbank çalışma saatleri hafta içi her gün olmak üzere 09:00 – 12:00 ile 13:00 – 17:00 saatleri arasındadır. Hafta sonu açık Denizbank şubesi bulunmamaktadır. Günün her saatinde hesaplarınıza erişmek için dilerseniz Açık Deniz internet şubesi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

3 Temmuz 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama