Uygun ihtiyaç kredisi

İhtiyaç kredisi günümüzde darboğaza giren kişilerin can simidi olmaya devam ediyor. Ancak birçok bankanın ihtiyaç kredisi paketleri oluşturması “uygun ihtiyaç kredisi hangisidir?” sorularını akla getiriyor. Peki “uygun ihtiyaç kredisi hangi bankada?”

25 Ağustos 2012
Uygun ihtiyaç kredisi

İhtiyaç kredisi günümüzde darboğaza giren kişilerin can simidi olmaya devam ediyor. Ancak birçok bankanın ihtiyaç kredisi paketleri oluşturması “uygun ihtiyaç kredisi hangisidir?” sorularını akla getiriyor. Peki “uygun ihtiyaç kredisi hangi bankada?”

Uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında ilk sıralarda Garanti Bankası ve Denizbank yer almaktadır. Bankalar en büyük kar kalemlerini kullandırdıkları kredilerden elde ederlerken mevduat oranları yükselen bankalar kredi faiz oranları üzerinde yaptıkları kampanyalar ile kredi kullandırımını teşvik etmekte ve böylelikle sahip oldukları mevduatı krediye çevirerek kar elde etmektedir. Uygun ihtiyaç kredisi paketini belirlemek ve kredi başvurusunda bulunmak için hemen www.kredikazan.com sitemizden yararlanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden Garanti Bankası ihtiyaç kredisi,  Finansbank ihtiyaç kredisi, Denizbank ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi kullanmadan önce mutlaka kredi kullanmak istediğiniz tutarı ve geri ödeme vadesini belirleyerek birkaç farklı banka arasında kredi karşılaştırma işlemi gerçekleştirerek size en uygun ihtiyaç kredisi kullanım imkanı sunan bankayı rahatlıkla belirleyebilirsiniz. İhtiyaç kredisi hesaplama ve ihtiyaç kredisi başvurusu için hemen www.kredikazan.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi

Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Kamu çalışanıysanız ve nakit desteğe ihtiyaç duyuyorsanız sizde hemen kredikazan.com sitemiz üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, ihtiyaçlarınızı ertelemeden hemen sahip olabilirsiniz.

2 Temmuz 2013
İhtiyaç kredisi dosya masrafı iade

Konut kredisi dosya masrafı iade işlemlerinin başlaması ile beraber ihtiyaç kredisi kullanan kişiler içinde umut ışığı doğmuştur. Pek çok kişi ne yazık ki dosya masrafı iadesi için sadece konut kredisi kullanan kişilerin talepte bulunabileceklerini düşünmektedir. Oysaki bankadan kredi kullanırken dosya masrafı ödeyen herkes bu haktan yararlanabilmekte ve dosya masrafı iadesi için bankalara dava açabilmektedir.

2 Temmuz 2013
Taşıt Kredisi Mi İhtiyaç Kredisi Mi?

Taşıt kredisinin avantajları bulunduğu kadar dezavantajları da bulunmaktadır. Bu nedenle araç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin birçoğu taşıt kredisi mi ihtiyaç kredisi mi ikilemine düşmektedir. 

29 Mart 2013
Taşıt Kredisi Araç Yaşı

İkinci el araç kredisi kullanmak isteyen kişilerin dikkat etmeleri gereken en önemli konu taşıt kredisi araç yaşı sınırlamasıdır. İkinci el araç kredileri için uygulanan araç kredisi yaş sınırlaması bankalar arasında farklılıklar göstermekle beraber ortalama olarak bankalar en fazla 5 yaşa kadar olan araçlara kredi kullanım imkanı sunmaktadır. 

26 Mart 2013
Taşıt Kredisi Kaç Günde Çıkar?

Günümüzde geliştirilen kredi istihbaratı sayesinde bankalar sadece T.C. kimlik bilgileri üzerinden dakikalar içerisinde kredi onayı vermektedir. Taşıt kredisi gibi daha yüksek miktarlı kredilerde ise yürütülen istihbarata daha derin olduğu için kredi onay süresi uzayabilmektedir. Peki taşıt kredisi kaç günde çıkar? Taşıt kredisi onay süresi kredi başvurusunda bulunan kişinin kredi puanına göre belirlenmektedir. Kredi

26 Mart 2013
Konut Kredisi Peşinatsız

Konut kredisi peşinatsız olarak ne yazık ki kullandırılamamaktadır. Bankaların büyük çoğunluğu satın alınmak istenen konutun yüzde 70’i kadar olan tutar için kredi onayı verirken bazı bankalarda bu oran yüzde 80’lere kadar çıkabilmektedir. 

15 Mart 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama