Tekne kredisi

Araç tutkunları için araç kredisi paketlerini devreye sokan bankalar tekne tutkunları içinde tekne kredisi paketlerini kullanıma açıyorlar. Tekne kredisi veren bankalar arasında Yapı Kredi Bankası, Denizbank ve Şekerbank ilk sıralarda yer alıyor.

25 Ağustos 2012
Tekne kredisi

Araç tutkunları için araç kredisi paketlerini devreye sokan bankalar tekne tutkunları içinde tekne kredisi paketlerini kullanıma açıyorlar. Tekne kredisi veren bankalar arasında Yapı Kredi Bankası, Denizbank ve Şekerbank ilk sıralarda yer alıyor.

Denizbank tekne kredisi için özel bir paket oluşturmazken tekne kredisi çekmek isteyen müşterilerine ihtiyaç kredisi paketleri arasında en uygun koşullara sahip kredi paketini kullanmalarını öneriyor. Yapı Kredi tekne kredisi için ise özel kredi paketi oluşturmasının yanı sıra ülkemizde düzenlenen yat fuarlarında özel leasing paketleri oluşturarak çok daha düşük faiz oranları ile tekne kredisi kullanımına imkan sağlıyor. Tekne kredisi hesaplama işlemleri için detaylı bilgiyi ise yalnızca banka şubelerinde yer alan müşteri hizmetleri yetkililerinden alabiliyorsunuz. Tekne kredi oranları ihtiyaç kredisi oranları ile çok yakın olmakla beraber düzenlenen kredi kampanyaları takip edilerek çok daha düşük faiz oranlarına sahip kredi paketlerini kullanabilirsiniz. Tekne kredisi ile ilgili olarak detaylı bilgi almak ve tekne kredisi başvurusu işlemini gerçekleştirmek için kredi kullanmak istediğiniz bankanın size en yakın şubesine başvuruda bulunabilir ya da müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Garanti Bankası ev kredisi

Garanti Bankası ev kredisi alanında ülkemizde en profesyonel hizmet sunan bankalardan biridir. Garanti Mortgage sistemi üzerinden kredi işlemlerini yöneten Garanti Bankası her biri alanında uzman müşteri temsilcileri ile ihtiyaçlarınıza yönelik kredi paketinizi belirlemenize yardımcı olmaktadır.

16 Temmuz 2013
Garanti Bankası dosya masrafı

Garanti Bankası dosya masrafı kullandırılan kredi paketlerinde tahsil edilmekte olan masraflar arasında yer almaktadır. Ancak Garanti Bankası düzenlemiş olduğu dönemsel kampanyalar ile dosya masrafsız kredi kullanımına imkan sağlamaktadır.

16 Temmuz 2013
Taşıt kredisi hesaplama Akbank

Akbank taşıt kredisi kampanyaları ile araç kredisi kullanmak isteyen kişilere farklı seçenekler sunarken ülkemizde en fazla araç kredisi kullandıran bankalar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Akbank taşıt kredilerinde anlaşmalı birçok marka ile daha da avantajlı koşullar ile araç kredisi kullanım imkanı sunmaktadır. 

14 Mayıs 2013
Taşıt kredisi hesaplama

Taşıt kredisi hesaplama işlemleri kredi kullanmak isteyen kişilerin önceden aylık taksit tutarlarını öğrenerek kredi başvurularını şekillendirmelerine yardımcı olmanın yanı sıra ayrıca kredi karşılaştırma işlemleri içinde kullanılmaktadır. Taşıt kredisi hesaplaması gerçekleştirmeden yapacağınız kredi başvurularında daha yüksek faiz oranları ile kredi kullanarak zarara girme riskiniz yükselmektedir. 

13 Mayıs 2013
Taşıt kredisi güncel faiz oranları

Taşıt kredisi faiz oranları bankalar tarafından sürekli olarak değiştirilmektedir. Gerek düzenlenen kampanyalar gerekse de bankaların rakipleri ile olan rekabetleri nedeni ile taşıt kredisi faiz oranları günlük olarak takip edilmelidir. Taşıt kredisi güncel faiz oranları için www.kredikazan.com sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. 

10 Mayıs 2013
Taşıt kredisi erken ödeme

Taşıt kredisi erken ödeme konusunda pek çok kişi yanlış bilgilere sahiptir. Erken kapama konusunda ceza uygulanan tek kredi tipi konut kredisidir. Konut kredisi erken kapama cezası dışında herhangi bir kredi için ceza uygulanması söz konusu değildir. 

8 Mayıs 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama