Banka kredileri

Banka kredileri günümüzde ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi paketleri olarak kullanıma sunulmaktadır. Bankalar faiz oranlarını günlük koşullara bağlı olarak gerçekleştirdikleri için bankalar arasında faiz oranları farklılıklar gösterir.

06 Eylül 2012
Banka kredileri

Banka kredileri günümüzde ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi paketleri olarak kullanıma sunulmaktadır. Bankalar faiz oranlarını günlük koşullara bağlı olarak gerçekleştirdikleri için bankalar arasında faiz oranları farklılıklar gösterir.

Bu nedenle en avantajlı kredi paketini belirlemek için mutlaka kredi başvurusunda bulunmadan önce kredi karşılaştırma işleminin yapılması sizin çıkarınıza olacaktır. Özellikle de konut kredisi gibi uzun vadeli kredilerde bir puanlık kredi faiz oranı farkının bile toplamda büyük tutarların cebinizden çıkmasına neden olacağı unutulmamalıdır. Banka kredisi kullanmak isteyen kişilerde aranılan ortak özellik ise reşit olmaları ve belgeleyebilecekleri düzenli bir aylık gelire sahip olmalarıdır. Banka kredisi hesaplama işlemi için www.kredikazan.com sitemizde yer alan kredi hesaplama makinesi size yardımcı olacaktır. Bankalar kredi başvurularını değerlendirirken başvuruda bulunan kişinin ve başvuruda bulunan kişi evli ise eşinin kredi puanlarını göz önünde bulundurmaktadır. Kredi puanı yüksek olan kişilerin kredi başvuruları çok daha kısa sürede olumlu bir şekilde yanıtlanırken kredi puanı düştükçe bankadan kredi çekmek zorlaşmaktadır. Banka kredileri ve kredi kartı ödemeleri bu nedenle mümkün olduğunca düzenli yapılmalı ve kredi puanı yükseltilmeye çalışılmalıdır.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Garanti Bankası ev kredisi

Garanti Bankası ev kredisi alanında ülkemizde en profesyonel hizmet sunan bankalardan biridir. Garanti Mortgage sistemi üzerinden kredi işlemlerini yöneten Garanti Bankası her biri alanında uzman müşteri temsilcileri ile ihtiyaçlarınıza yönelik kredi paketinizi belirlemenize yardımcı olmaktadır.

16 Temmuz 2013
Garanti Bankası dosya masrafı

Garanti Bankası dosya masrafı kullandırılan kredi paketlerinde tahsil edilmekte olan masraflar arasında yer almaktadır. Ancak Garanti Bankası düzenlemiş olduğu dönemsel kampanyalar ile dosya masrafsız kredi kullanımına imkan sağlamaktadır.

16 Temmuz 2013
Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi

Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Kamu çalışanıysanız ve nakit desteğe ihtiyaç duyuyorsanız sizde hemen kredikazan.com sitemiz üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, ihtiyaçlarınızı ertelemeden hemen sahip olabilirsiniz.

2 Temmuz 2013
İhtiyaç kredisi dosya masrafı iade

Konut kredisi dosya masrafı iade işlemlerinin başlaması ile beraber ihtiyaç kredisi kullanan kişiler içinde umut ışığı doğmuştur. Pek çok kişi ne yazık ki dosya masrafı iadesi için sadece konut kredisi kullanan kişilerin talepte bulunabileceklerini düşünmektedir. Oysaki bankadan kredi kullanırken dosya masrafı ödeyen herkes bu haktan yararlanabilmekte ve dosya masrafı iadesi için bankalara dava açabilmektedir.

2 Temmuz 2013
Taşıt kredisinde hayat sigortası zorunlu mu?

Taşıt kredisi kullanmak isteyen kişilerin en çok itiraz ettikleri konulardan biride hayat sigortası masrafladır. Bankalar özellikle de uzun vadeli araç kredisi başvurularında kredi kullanan kişilerin hayat sigortası yaptırmasını talep etmektedir. 

9 Haziran 2013
Taşıt kredisi kampanya

Taşıt kredisi kampanya seçeneklerinden yararlanarak çok daha uygun koşullar ile kredi kullanabilirsiniz. Bankalar araç satışlarının yükseldiği dönemler olarak kabul edilen bayram tatilleri ve yılbaşı döneminde çok daha uygun koşullar ile araç kredisi kampanyaları düzenlemekte ve böylelikle artan kredi talebinden en büyük payı almaya çalışmaktadırlar. 

9 Haziran 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama