Hibe kredi

Kendi işinin sahibi olmak isteyen pek çok kişi hibe kredi kullanmak istiyor. Peki hibe kredi nedir, hibe kredi şartları nelerdir ve hibe kredi nasıl alınır?

07 Eylül 2012
Hibe kredi

Kendi işinin sahibi olmak isteyen pek çok kişi hibe kredi kullanmak istiyor. Peki hibe kredi nedir, hibe kredi şartları nelerdir ve hibe kredi nasıl alınır?

Hibe kredi adından anlaşılacağı üzere karşılıksız kredilerdir ve bu kredilerin geri ödemesi yapılmamaktadır. Genelde devlet tarafından ya da Avrupa Birliği tarafından dönemsel olarak verilmektedir. Hibe kredi başvurusu 2012 yılında da geçmiş yıllarda olduğu gibi büyük ilgi görmüştür. Hibe kredi almak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey başarılı bir proje ortaya koymaktır. Çünkü size karşılıksız olarak verilecek olan bu kredinin boşa gitmeyeceğinin en güzel ispatı hazırlanacak olan detaylı ve kusursuz bir proje olacaktır. Ayrıca son yıllarda İşkur tarafından açılan girişimcilik kursu da hibe kredi kullanmak isteyen kişilerde aranılan şartlar arasında yer almaktadır. Bu kursları başarı ile bitiren kişilere hibe kredi başvurusu için özel haklar tanınmaktadır. Hibe kredi şartları geliştirilen kredi paketleri ve kredi limitlerine bağlı olarak belirlenmekle beraber kullanıdırılan her kredi paketinde ki ortak amaç yeni iş sahalarının oluşturulması  ve ekonominin canlanmasının sağlanmasıdır.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Garanti Bankası ev kredisi

Garanti Bankası ev kredisi alanında ülkemizde en profesyonel hizmet sunan bankalardan biridir. Garanti Mortgage sistemi üzerinden kredi işlemlerini yöneten Garanti Bankası her biri alanında uzman müşteri temsilcileri ile ihtiyaçlarınıza yönelik kredi paketinizi belirlemenize yardımcı olmaktadır.

16 Temmuz 2013
Garanti Bankası dosya masrafı

Garanti Bankası dosya masrafı kullandırılan kredi paketlerinde tahsil edilmekte olan masraflar arasında yer almaktadır. Ancak Garanti Bankası düzenlemiş olduğu dönemsel kampanyalar ile dosya masrafsız kredi kullanımına imkan sağlamaktadır.

16 Temmuz 2013
Taşıt kredisi hesaplama Akbank

Akbank taşıt kredisi kampanyaları ile araç kredisi kullanmak isteyen kişilere farklı seçenekler sunarken ülkemizde en fazla araç kredisi kullandıran bankalar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Akbank taşıt kredilerinde anlaşmalı birçok marka ile daha da avantajlı koşullar ile araç kredisi kullanım imkanı sunmaktadır. 

14 Mayıs 2013
Taşıt kredisi hesaplama

Taşıt kredisi hesaplama işlemleri kredi kullanmak isteyen kişilerin önceden aylık taksit tutarlarını öğrenerek kredi başvurularını şekillendirmelerine yardımcı olmanın yanı sıra ayrıca kredi karşılaştırma işlemleri içinde kullanılmaktadır. Taşıt kredisi hesaplaması gerçekleştirmeden yapacağınız kredi başvurularında daha yüksek faiz oranları ile kredi kullanarak zarara girme riskiniz yükselmektedir. 

13 Mayıs 2013
Taşıt kredisi güncel faiz oranları

Taşıt kredisi faiz oranları bankalar tarafından sürekli olarak değiştirilmektedir. Gerek düzenlenen kampanyalar gerekse de bankaların rakipleri ile olan rekabetleri nedeni ile taşıt kredisi faiz oranları günlük olarak takip edilmelidir. Taşıt kredisi güncel faiz oranları için www.kredikazan.com sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. 

10 Mayıs 2013
Taşıt kredisi erken ödeme

Taşıt kredisi erken ödeme konusunda pek çok kişi yanlış bilgilere sahiptir. Erken kapama konusunda ceza uygulanan tek kredi tipi konut kredisidir. Konut kredisi erken kapama cezası dışında herhangi bir kredi için ceza uygulanması söz konusu değildir. 

8 Mayıs 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama