Kredi kartı ile vergi ödeme

Kredi kartı ile vergi ödeme işlemi bir çok bankanın müşterilerine sunmuş olduğu bir hizmettir. Maliye Bakanlığı tarafından sunulan Gelir İdaresi Başkanlığı MTV sayfası üzerinden ya da banka şubeleri üzerinden kredi kartı ile MTV ödeme imkanı da sunulmaktadır.

08 Eylül 2012
Kredi kartı ile vergi ödeme

Kredi kartı ile vergi ödeme işlemi bir çok bankanın müşterilerine sunmuş olduğu bir hizmettir. Maliye Bakanlığı tarafından sunulan Gelir İdaresi Başkanlığı MTV sayfası üzerinden ya da banka şubeleri üzerinden kredi kartı ile MTV ödeme imkanı da sunulmaktadır.

Taksitli vergi ödeme işlemi gerçekleştirmek isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen kredi kartı ile vergi ödeme işlemini gerçekleştirmek için limiti uygun olan anlaşmalı bir kredi kartına sahip olmanız yeterli olmaktadır. Maliye Bakanlığı böylelikle vergi tahsilatı oranını artırırken mükelleflerde vergi borçlarını taksitlendirmenin avantajını yaşamaktadır. Ayrıca kredi kartı ile vergi ödeme ödenen vergi borcunun 45 gün ötelenmesini sağladığı içinde tercih edilmektedir. Kredi kartı ile vergi ödeme işleminin yanı sıra dilerseniz kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile Bağkur ödeme gibi pek çok işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden Gelir İdaresi Başkanlığı sitesine girerek kredi kartı ile mtv ve benzeri ödemeleri gerçekleştirmeniz ayrıca size sıra beklemeden ödeme yapma kolaylığı da sağladığı için zaman tasarrufu da sağlamış olacaktır.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Axess limit artırma

Ülkemizde kullanılan kredi kartları arasında en çok tercih edilenlerden biri olan Axess kredi kartı kullanıcılarına pek çok avantaj sunmaktadır. Axess kredi kartı kartı chip para uygulaması sayesinde harcadıkça kazanmanızı sağlarken ayrıca düzenlediği kampanyalar ile de taksitli alışveriş imkanı sunmaktadır.

23 Kasım 2012
Kredi kartının son kullanma tarihi

Her ürünün olduğu gibi kredi kartlarının da son kullanma tarihleri bulunmaktadır. Peki kredi kartının son kullanma tarihi nerede yazar?  Her kredi kartının son kullanma tarihi kredi kartının ön yüzünde kredi kartı numarası hanesinin altında ay ve yıl (yılın son iki hanesi şeklinde) olarak yazılmaktadır. Kredi kartının son kullanma tarihini öğrenme işlemi için kartınızın ön yüzüne bakmanız yeterli olacaktır.

22 Kasım 2012
Şimdi al 2013’te öde

Yeni yıla girmemize sayılı günler kala bankalar hem kredi hem de kredi kartı ürünlerinde şimdi al 2013’te öde kampanyalarına başladılar. Özellikle de kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin yakından takip ettikleri ertelemeli kredi kampanyaları büyük ilgi görürken ödemelerini ötelemek isteyen kişiler alışverişlerde bu tip kampanyalar gerçekleştiren kredi kartı markalarını tercih ediyorlar.

12 Kasım 2012
Kredi kartı dolandırıcılığı

Kredi kartı dolandırıcılığı ne yazık ki günlük hayatta karşılaşabileceğimiz son derece riskli bir durumdur. Kredi kartı dolandırıcılığına karşı bankaların gereken önlemleri almalarına rağmen dolandırıcılar buldukları yeni yöntemler ile insanların canlarını yakmayı sürdürmektedir.

5 Kasım 2012
Kredi kartından para çekilir mi?

Kredi kartından para çekmek mümkündür. Bunun için kredi kartınızın ait olduğu ya da anlaşmalı olarak hizmet sunduğu bir bankamatiği kullanabilirsiniz. Ancak anlaşmalı bankamatikler üzerinden yapılan işlemlerde ek masraf ödemeniz gerektiğini unutmayın.

23 Ekim 2012
Garanti Bankası kredi kartı başvurusu

Garanti Bankası ülkemizde ki ilk para biriktiren kredi kartı sistemini kuran bankalar arasında yer almaktadır. Kurduğu sistem sayesinde müşterilerinin harcadıkça kazanmasını sağlayan Garanti Bankası ayrıca düzenlediği kredi kartı kampanyaları sayesinde bir çok avantaj sunmaktadır.

22 Ekim 2012

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama