Kefilsiz kredi veren bankalar 2012

Kefilsiz kredi veren bankalar 2012 yılında da kredi kullandırım oranlarını artırmayı sürdürüyorlar. Birçok banka özellikle de kredi puanı yüksek olan ve düşük miktarlı kredi kullanımlarında kefilsiz belgesiz kredi kullanma imkanı sunuyorlar.

08 Eylül 2012
Kefilsiz kredi veren bankalar 2012

Kefilsiz kredi veren bankalar 2012 yılında da kredi kullandırım oranlarını artırmayı sürdürüyorlar. Birçok banka özellikle de kredi puanı yüksek olan ve düşük miktarlı kredi kullanımlarında kefilsiz belgesiz kredi kullanma imkanı sunuyorlar.

Bu tip kredi paketleri için SMS ile kredi başvurusu imkanı daha sık kullanılmaktadır. Kefilsiz krediler çok yüksek miktarlı kredi paketleri için kullanılmasa da bir çok banka kredi puanı yüksek kişilere 10 bin liraya kadar kredi kullanım imkanı sunmaktadır. Kefilsiz kredi başvurusu için sadece T.C. kimlik numaranız ile size en yakın banka şubesini ziyaret etmeniz ya da internet üzerinden ve kısa mesaj yollayarak işlemlerinizi tamamlamanız yeterli olacaktır. Kefilsiz kredi İş Bankası başta olmak üzere Garanti Bankası, Denizbank ve Yapı Kredi gibi bir çok banka tarafından kullanılmaktadır. Ancak kredi puanınız yüksek değilse ya da adınız kara liste içerisinde yer alıyorsa kefilsiz kredi almak için başvuruda bulunmanız size zaman kaybettirecektir. Çünkü bu kriterlere sahip kişilerin kefilsiz kredi başvurusu işlemleri genelde olumsuz sonuçlanmaktadır.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi

Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Kamu çalışanıysanız ve nakit desteğe ihtiyaç duyuyorsanız sizde hemen kredikazan.com sitemiz üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, ihtiyaçlarınızı ertelemeden hemen sahip olabilirsiniz.

2 Temmuz 2013
İhtiyaç kredisi dosya masrafı iade

Konut kredisi dosya masrafı iade işlemlerinin başlaması ile beraber ihtiyaç kredisi kullanan kişiler içinde umut ışığı doğmuştur. Pek çok kişi ne yazık ki dosya masrafı iadesi için sadece konut kredisi kullanan kişilerin talepte bulunabileceklerini düşünmektedir. Oysaki bankadan kredi kullanırken dosya masrafı ödeyen herkes bu haktan yararlanabilmekte ve dosya masrafı iadesi için bankalara dava açabilmektedir.

2 Temmuz 2013
Taşıt Kredisi Mi İhtiyaç Kredisi Mi?

Taşıt kredisinin avantajları bulunduğu kadar dezavantajları da bulunmaktadır. Bu nedenle araç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin birçoğu taşıt kredisi mi ihtiyaç kredisi mi ikilemine düşmektedir. 

29 Mart 2013
Taşıt Kredisi Araç Yaşı

İkinci el araç kredisi kullanmak isteyen kişilerin dikkat etmeleri gereken en önemli konu taşıt kredisi araç yaşı sınırlamasıdır. İkinci el araç kredileri için uygulanan araç kredisi yaş sınırlaması bankalar arasında farklılıklar göstermekle beraber ortalama olarak bankalar en fazla 5 yaşa kadar olan araçlara kredi kullanım imkanı sunmaktadır. 

26 Mart 2013
Taşıt Kredisi Kaç Günde Çıkar?

Günümüzde geliştirilen kredi istihbaratı sayesinde bankalar sadece T.C. kimlik bilgileri üzerinden dakikalar içerisinde kredi onayı vermektedir. Taşıt kredisi gibi daha yüksek miktarlı kredilerde ise yürütülen istihbarata daha derin olduğu için kredi onay süresi uzayabilmektedir. Peki taşıt kredisi kaç günde çıkar? Taşıt kredisi onay süresi kredi başvurusunda bulunan kişinin kredi puanına göre belirlenmektedir. Kredi

26 Mart 2013
Konut Kredisi Peşinatsız

Konut kredisi peşinatsız olarak ne yazık ki kullandırılamamaktadır. Bankaların büyük çoğunluğu satın alınmak istenen konutun yüzde 70’i kadar olan tutar için kredi onayı verirken bazı bankalarda bu oran yüzde 80’lere kadar çıkabilmektedir. 

15 Mart 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama