Kolay kredi veren bankalar

Kolay kredi veren bankalar arasında Garanti Bankası, Akbank, Denizbank ve Şekerbank ilk sıralarda yer alırken bankaların hemen hemen hepsi kredi puanı yüksek olan kişilere kredi kullandırımında hiç bir zorluk yaşatmamaktadır.

12 Eylül 2012
Kolay kredi veren bankalar

Kolay kredi veren bankalar arasında Garanti Bankası, Akbank, Denizbank ve Şekerbank ilk sıralarda yer alırken bankaların hemen hemen hepsi kredi puanı yüksek olan kişilere kredi kullandırımında hiç bir zorluk yaşatmamaktadır.

Ancak kara liste içerisinde yer alan ve kredi puanı düşük olan kişilerin kredi başvuru tutarları yükseldikçe kredi onayı almaları zorlaşmaktadır. Özellikle de kara listedeyken kredi almak çok daha zordur. Kara listede olanlara kredi veren bankalar ise çok daha yüksek faiz oranları uygulamakta ve yüksek dosya masrafları talep etmektedirler. Kolay kredi veren bankalar için en önemli kriter kredi puanıdır. Kredi puanı yüksek olan kişilerin kredi talepleri dakikalar içerisinde kabul edilmektedir. Başvurulan kredi tutarı yükseldikçe ve kredi vadesi uzadıkta kredi onayının çıkması zorlaşmaktadır. Bu nedenle yüksek ya da uzun vadeli kredi çekmek isteyen kişilerin sağlam kefil bulmaları kredi onaylarının çıkmasını garanti altına almaları adına önerilmektedir. Kolay kredi almak için aylık kredi taksit tutarının belgeyebildiğiniz aylık gelirinizin yarısını geçmemesine özen göstermeniz gerekir.  

Bunlar da ilginizi çekebilir
Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi

Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Kamu çalışanıysanız ve nakit desteğe ihtiyaç duyuyorsanız sizde hemen kredikazan.com sitemiz üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, ihtiyaçlarınızı ertelemeden hemen sahip olabilirsiniz.

2 Temmuz 2013
İhtiyaç kredisi dosya masrafı iade

Konut kredisi dosya masrafı iade işlemlerinin başlaması ile beraber ihtiyaç kredisi kullanan kişiler içinde umut ışığı doğmuştur. Pek çok kişi ne yazık ki dosya masrafı iadesi için sadece konut kredisi kullanan kişilerin talepte bulunabileceklerini düşünmektedir. Oysaki bankadan kredi kullanırken dosya masrafı ödeyen herkes bu haktan yararlanabilmekte ve dosya masrafı iadesi için bankalara dava açabilmektedir.

2 Temmuz 2013
Taşıt Kredisi Mi İhtiyaç Kredisi Mi?

Taşıt kredisinin avantajları bulunduğu kadar dezavantajları da bulunmaktadır. Bu nedenle araç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin birçoğu taşıt kredisi mi ihtiyaç kredisi mi ikilemine düşmektedir. 

29 Mart 2013
Taşıt Kredisi Araç Yaşı

İkinci el araç kredisi kullanmak isteyen kişilerin dikkat etmeleri gereken en önemli konu taşıt kredisi araç yaşı sınırlamasıdır. İkinci el araç kredileri için uygulanan araç kredisi yaş sınırlaması bankalar arasında farklılıklar göstermekle beraber ortalama olarak bankalar en fazla 5 yaşa kadar olan araçlara kredi kullanım imkanı sunmaktadır. 

26 Mart 2013
Taşıt Kredisi Kaç Günde Çıkar?

Günümüzde geliştirilen kredi istihbaratı sayesinde bankalar sadece T.C. kimlik bilgileri üzerinden dakikalar içerisinde kredi onayı vermektedir. Taşıt kredisi gibi daha yüksek miktarlı kredilerde ise yürütülen istihbarata daha derin olduğu için kredi onay süresi uzayabilmektedir. Peki taşıt kredisi kaç günde çıkar? Taşıt kredisi onay süresi kredi başvurusunda bulunan kişinin kredi puanına göre belirlenmektedir. Kredi

26 Mart 2013
Konut Kredisi Peşinatsız

Konut kredisi peşinatsız olarak ne yazık ki kullandırılamamaktadır. Bankaların büyük çoğunluğu satın alınmak istenen konutun yüzde 70’i kadar olan tutar için kredi onayı verirken bazı bankalarda bu oran yüzde 80’lere kadar çıkabilmektedir. 

15 Mart 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama