Şekerbank internet şubesi

Şekerbank internet şubesi ile internet erişiminizin bulunduğu her yerden nakit para yatırma işlemi dışındaki tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

12 Eylül 2012
Şekerbank internet şubesi

Şekerbank internet şubesi ile internet erişiminizin bulunduğu her yerden nakit para yatırma işlemi dışındaki tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şekerbank internet teknolojisini her gün geliştirirken kurduğu yüksek güvenlik sistemi ile internet bankacılığı alanında örnek olmayı sürdürmektedir. Şekerbank internet bankacılığı kurumsal müşterilerin yanı sıra bireysel müşteriler içinde büyük kolaylıklar sunmaktadır. Şekerbank internet şifresi almak son derece kolay bir işlem olduğu için bireysel müşteriler tarafından da Şekerbank internet şubesi sıklıkla kullanılmaktadır. Şekerbank internet şubesinin kullanımını yaygınlaştırmak adına alınan masrafları sıfırlamakta ya da çok düşük uygulamaktadır. Ayrıca internet şubesi üzerinden yapılan kredi başvuruları için daha düşük faiz oranları uygularken açılan vadeli mevduat hesapları için ise daha yüksek faiz oranları vermektedir. Şubeye giderek zaman kaybetmek istemeyen kişiler için son derece uygun bir çözüm olan Şekerbank internet şubesi menüsü kullanımı son derece anlaşılır ve basit olduğu için işlemlerinizi hiç zorlanmadan gerçekleştirmenize de olanak sağlanmaktadır. Şekerbank internet şubesini kullanmak için Şekerbank internet sitesi üzerinde yer alan internet bankacılığı butonunu tıklamanız yeterli olacaktır. 

Bunlar da ilginizi çekebilir
Taşıt kredisinde hayat sigortası zorunlu mu?

Taşıt kredisi kullanmak isteyen kişilerin en çok itiraz ettikleri konulardan biride hayat sigortası masrafladır. Bankalar özellikle de uzun vadeli araç kredisi başvurularında kredi kullanan kişilerin hayat sigortası yaptırmasını talep etmektedir. 

9 Haziran 2013
Taşıt kredisi kampanya

Taşıt kredisi kampanya seçeneklerinden yararlanarak çok daha uygun koşullar ile kredi kullanabilirsiniz. Bankalar araç satışlarının yükseldiği dönemler olarak kabul edilen bayram tatilleri ve yılbaşı döneminde çok daha uygun koşullar ile araç kredisi kampanyaları düzenlemekte ve böylelikle artan kredi talebinden en büyük payı almaya çalışmaktadırlar. 

9 Haziran 2013
Taşıt kredisi karşılaştırma

Taşıt kredisi karşılaştırma işlemi kredi kullanarak araç satın almak isteyen kişilerin en uygun araç kredisi paketini belirlemeleri açısından çok önemli bir yardımcıdır. Bu işlem sayesinde daha iyi koşullarda araç kredisi kullanma imkânı yakalayabilir ve daha az faiz ödeyebilirsiniz. 

9 Haziran 2013
Konut kredisi zorunlu hayat sigortası

Konut kredisi kullanan kişilerin en çok tereddüt yaşadıkları konuların başında hayat sigortası gelmektedir. Konut kredisi kullanırken hayat sigortası yaptırılması kanunen bir zorunluluk olmamakla beraber bankalar konut kredisi dönüşlerini güvence altına alabilmek adına hayat sigortası yaptırmayan kişilerin konut kredisi onayı vermemektedirler. 

2 Mayıs 2013
Konut Kredisi Vadeleri

Konut kredisi vadeleri bankalar arasında farklılıklar gösterebilmektedir. Ülkemizde en uzun vadeli konut kredisi paketlerini Şekerbank sunmaktadır. Şekerbank 20 yıl konut kredisi kullanım imkanı sunan tek banka olarak öne çıkmaktadır. 240 ay vadeli konut kredisi ödemede kolaylık sunmuş olsa da toplamda ödenecek faiz tutarı çok daha fazla olmaktadır. 

11 Nisan 2013
Konut Kredisi Şekerbank

Uzun vadeli konut kredisi kullanmak isteyen kişilerin ilk tercih ettikleri bankalardan biri olan Şekerbank 30 yıl vadeli konut kredisi kullanım imkanı sunmaktadır. Konut kredisi Şekerbank tarafından uzun vadeli olarak kullandırılırken aynı zamanda sunulan konut kredisi faiz oranları ve seçeneklerinin uygunluğu da dikkat çekmektedir. 

3 Nisan 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama