Akbank altın mevduat hesabı

Akbank altın mevduat hesabı ile çalınma korkusu yaşamadan altın yatırımı yapmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

13 Eylül 2012
Akbank altın mevduat hesabı

Akbank altın mevduat hesabı ile çalınma korkusu yaşamadan altın yatırımı yapmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Akbank altın hesabı iki farklı sistem üzerinden çalışmaktadır. Bu sistemin ilkinde Akbank müşterilerine altın fonu alım ve satım imkanı sunarken ikinci sistemde direkt olarak altın almanız sağlanmaktadır. Altın hesabının en büyük farkı alınan altının fiziki olarak değil değer olarak alınıp satılmasını sağlamasıdır. Akbank altın fonu üzerinden belirli oranlarda gelir vergisi kesintisi yapıldığı için Akbank altın hesabı yatırım için daha uygun bulunmaktadır. Akbank altın kuru ile Kapalıçarşı altın kuru arasında farklılık bulunsa da ikisinin de getirisi standart olarak aynıdır. Yani serbest piyasada altın ne kadar yükselir ya da düşerse Akbank altın kuru da aynı oranda değişmektedir. Akbank altın alış satış hizmetini internet kullanan müşterileri için hesapları üzerinden internet  şubesinden gerçekleştirme imkanı sunduğu için daha fazla tercih edilmektedir. Akbank altın mevduat hesabı faydaları arasında çalınma riski bulunmaması, sahte ya da eksik gramajlı altın alma riskinden sizi koruması ve anlık alım – satım imkanı sunması ilk sıralarda yer almaktadır.

Bunlar da ilginizi çekebilir
İng Bank Altın Hesabı

İng Bank altın hesabı sayesinde artık hem altına yatırım yapabilecek hem de altınınızın çalınma korkusunu yaşamayacaksınız. Peki altın hesabı nedir ve altın hesabı nasıl açılır? Altın hesabı bankaların müşterilerine sundukları ve genelde gram altın alış – satış imkanının sunulduğu özel bir yatırım hesabıdır.

10 Temmuz 2013
Finansbank Altın Hesabı

Altın fiyatlarının hızlı bir şekilde düşmesi ile beraber altına yönelik alımlar artmayı sürdürürken bankalarda altın hesapları ile ilgili çalışmalarını hızlandırıyorlar. Özelliklede Finansbank altın hesabı ile ilgili yaptığı kampanyalar ile büyük dikkat çekiyor. 

8 Temmuz 2013
Denizbank altın hesabı nasıl açılır?

Denizbank yatırım hesabı kategorisinde yer alan altın hesabı son dönemin en gözde yatırım araçları arasında yer alan altına yatırım yapmak isteyen kişilere yönelik olarak geliştirilen özel bir hesaptır. Denizbank altın hesabı ile 24 ayar altın için 1 gram ve katları şeklinde yatırım yapmanıza olanak sağlanmaktadır. Peki Denizbank altın hesabı nasıl açılır?

2 Temmuz 2013
Taşıt kredisi hesaplama Akbank

Akbank taşıt kredisi kampanyaları ile araç kredisi kullanmak isteyen kişilere farklı seçenekler sunarken ülkemizde en fazla araç kredisi kullandıran bankalar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Akbank taşıt kredilerinde anlaşmalı birçok marka ile daha da avantajlı koşullar ile araç kredisi kullanım imkanı sunmaktadır. 

14 Mayıs 2013
İhtiyaç kredisi Akbank hesaplama

İhtiyaç kredisi paketleri en çok talep gören bankalardan biri de Akbank’tır. Akbank ihtiyaç kredisi uygun faiz oranlarının yanı sıra ayrıca esnek vade oranları ile de talep görmektedir. Akbank ihtiyaç kredileri eğitim, ev yenileme, sağlık, beyaz eşya ve evlilik gibi her türlü nakit ihtiyaç için kullanılabilmektedir.

13 Aralık 2012
İhtiyaç kredisi Akbank

İhtiyaç kredisi Akbank tarafından sunulan hizmetler arasında en çok talep görenlerden biridir. Akbank ihtiyaç kredisi paketleri arasında eğitim kredisi, sağlık kredisi, doğum kredisi, mesleki krediler ve ev yenileme kredisi gibi pek çok seçenek bulunmaktadır. Yani nakit ihtiyacı duyduğunuz her alanda Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu işleminde bulunabilirsiniz.

10 Aralık 2012

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama